Tam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Tam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum - İstanbul ...

Melih92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Melih92

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe İllustrator(orta derece)

İş deneyimi ve içeriği: Şuan BİLGEADAM da WEB ve GRAFİK TASARIMI kursu alıyorum. kursum daha yeni başladı, aylar sonra dreamweaver , photoshop, ın design ve flash ı da öğreneceğim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: devam ettiğim kursumda her geçen gün kendimi geliştirdiğime inanıyorum. kendimi bu konuda daha çok geliştirebileceğim bir iş arıyorum ve kursumla birlikte çalışkan sabırlı ve araştırmacı kişiliğimle kısa zamanda işimde çok başarılı olmayı hedefliyorum bu konuda bana yardım edebilecek işveren arıyorum.

E-posta:

Telefon: 0539 819 59 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum - İstanbulTam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum - İstanbulTam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum - İstanbulTam zamanlı eğitilmek üzere iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Melih92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Melih92

Grafiker / İstanbul

tam zamanlı yetiştirilmek üzere iş arıyorum - İstanbul

Alt 23-06-2013 #3
tam zamanlı yetiştirilmek üzere iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: illustrator (iyi)
photoshop( ögrenme aşamasında)

İş deneyimi ve içeriği: henüz bu konuda iş deneyimim yok ama program konusunda illustrator a hakimim, fazlasıyla biliyorum. çizimlerime de güveniyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: açıköğretim işletme bölümü okuyorum yaşım 21, şuan BİLGEADAM da 1.5 aydır WEB ve GRAFİK tasarımı kursu alıyorum, illustrator programını bitirdim .photoshop a geçtim. daha sonra in design flash dreaweaver gibi programları da görücem .çizimlerime güveniyorum sabırlı, çalışkan ve çizim merakı olan biriyim kendimi bu konuda daha çok göstereceğim bir iş arıyorum. (tercihen avrupa yakasında iş arıyorum.)

E-posta:

Telefon: 0539 819 59 99
Bu mesajdan alıntı yap