Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Muhtelif grafik&tasarım programlarını bilmesi gerekmektedir. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

Fikirtkm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fikirtkm

Matbaacı / İstanbul

Alt 23-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz.

Program/Seviye: Muhtelif grafik&tasarım programlarını bilmesi gerekmektedir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Muhtelif müşterilerimize matbaa hizmeti vermekteyiz.Bu anlamda bizimle birlikte çalışmak isteyen, çalışkan,dürüst ,kendi işinin sahibiymiş gibi çalışacak ve emeğinin karşılığını alacak iyi bir arkadaş arıyoruz.(Eleman değil yani..! ) İstanbul - Avcılar ve yakın çevre lütfen.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul - Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul ya da Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul | Tam Zamanlı Grafiker Arıyoruz. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 23-08-2011 #3
ilaninizla ilgileniyorum mail adresinize cv mi gonderdim. *********
107EkremKose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

107EkremKose

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-08-2011 #4
cv'mi mail attım.