Tam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Tam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Mac ortamında; Freehand çok iyi, photoshop iyi derece... İş deneyimi ve ...

ceyda_76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyda_76

Grafiker / İstanbul

Alt 10-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Mac ortamında;
Freehand çok iyi, photoshop iyi derece...

İş deneyimi ve içeriği: 1997'den beri Grafiker/Baskı takibi sorumlusu olarak çalışmaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar: İstenildiği takdirde, portfolyumu yönlendirebilirim.

İşle ilgili açıklama: Müşteri'den işin alınarak uyguluma ve tasarım yapılması, baskıya hazırlanması ve baskı takibi süreçlerinde çalışmaktayım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulTam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulTam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulTam Zamanlı /Grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ceyda_76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyda_76

Grafiker / İstanbul

Freelance Dizgi-Tasarım - Türkiye Geneli

Alt 21-03-2014 #3
Freelance Dizgi-Tasarım

Program/Seviye: Çok iyi derecede freehand, iyi derecede photoshop ve illustrator.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: talep üzerine portfolyomu gönderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Kurumsal Kimlik, afiş,flyer,broşür vb işlerinizde yardımcı olabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
okusan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okusan

Matbaacı / İstanbul

Alt 09-05-2014 #4
anadolu yakasında yerimiz işe baslamadıysanız bize ulasabilirsiniz acil grafiker ihtiyacımız var 216 307 11 55
Bu mesajdan alıntı yap
GokhanToyran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GokhanToyran

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-05-2014 #5
Gebze de bulunan reklam ajansımıza grafiker ekip arkadaşları aramaktayız.
0262 644 68 01
0262 644 68 11
Bu mesajdan alıntı yap
demet 1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demet 1903

Matbaacı / İstanbul

Alt 18-08-2015 #6
merhaba Ceyda hanım. iş ilanınız hala güncel ise bizimle iletişime geçmenizi rica ediyorum. 0216 517 19 03
Bu mesajdan alıntı yap