TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul

İş Veren İlanları - TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar TAM ZAMANLI GRAFIKERLER Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: apple isletim sisteminde photosop freehand flash illustrator Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Yapmış Medeni Hali: Önemli Değil ...

ilkergurbuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkergurbuz

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

TAM ZAMANLI GRAFIKERLER

Program/Seviye: apple isletim sisteminde
photosop
freehand
flash
illustrator

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ajansimizda bizimle ayni dili konusabilecek ve seckin musterilerimizi iyi isler uretip kendini gelistirecek grafik uygulamaci ariyoruz.

E-posta:

Telefon: 0212 274 33 30
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul - TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul ya da TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul | TAM ZAMANLI GRAFIKERLER - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Tuba Kkl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tuba Kkl(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-06-2011 #3
Merhaba sizinle çalışmak isterim görüşmek için size nasıl ulaşabilirim??
Bu mesajdan alıntı yap