Tam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbul ...

alertsms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alertsms

Grafiker / Samsun

Alt 07-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim Tam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop da iyiyim İllüstratör ve Corel programlarını öğrenmeye başladım iyiyim diyemem başlangıç seviyesi diyelim

İş deneyimi ve içeriği: İş geçmişi;

Art İnteraktif Staj 2011/2012 (1 yıl okul stajı)

Art İnteraktif Grafiker 2012/2013 (5 ay)

Afiş- Kurumsal Kimlik(Logo, Antedli, Zarf, Kartvizit, Fatura, Dosya) Tasarımı- Web Tasarım ( Arayüz Tasarımı)

Beytoweb Grafiker 2014/2015 (2 aylık bir süreç Wordpress Ağırlıklı)

Web Tasarımı( Arayüz Tasarımı)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Eğitim düzeyi : Sema Cengiz Büberci Anadolu Meslek Lisesi Grafik Tasarım Bölümü
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü (Öğrenci)
1.5 yıl kadar bir toplam tecrübem var bu tecrübe edinme sırasında da sadece photoshop kullandım. Geri kalan programları kendi imkanlarım çerçevesinde öğrenmeye çalıştım.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbulTam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbulTam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbulTam Zamanlı Hayatımın Kalanını Sürdürebileceğim :) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

alertsms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alertsms

Grafiker / Samsun

Alt 09-11-2015 #3
günceldir hala iş aramaktayım öncelik İstanbul Asya
chamish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chamish

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-11-2015 #4
Merhaba,

Istanbul anadolu yakası ataşehir'de ki media ajansımız için çalışma arkadaşları aramaktayız .Yapmış olduğunuz örnekler cv'niz beklediğiniz pozisyon ve maaş bilgi ile *********'a mail atmanızı rica ederiz.

Sayılarımızla,