Tam Zamanlı İş - İstanbul

İş Arayan İlanları - Tam Zamanlı İş - İstanbul ...

brkmtrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkmtrc

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam Zamanlı İş

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Illustrator: Çok iyi
Adobe Photoshop: Çok iyi
Adobe Indesign: İyi
Adobe Dreamweaver : Orta

İş deneyimi ve içeriği: Limonist Medya - Yardımcı Art Direktör
Medya Store - Art Direktör
Sosyal Medya tasarımlarını hazırlama, kontrol etme, müşteri ile birebir iletişime geçerek istenilen creative tasarımları hazırlama

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,Grafik/Web tasarım üzerine almış olduğum eğitim ile birlikte kariyerimde ilerleyebileceğim ve iyi yerlere gelebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tam Zamanlı İş - İstanbulTam Zamanlı İş - İstanbulTam Zamanlı İş - İstanbulTam Zamanlı İş - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
brkmtrc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkmtrc

Grafiker / İstanbul

Alt 25-07-2017 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap