Tam zamanlı Web Master, PHP veya ASP bilen arkadaşlar aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Tam zamanlı Web Master, PHP veya ASP bilen arkadaşlar aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba... ...:::Artı Tasarım :::... Reklam ve Tasarım Ajansına Web Tasarımında iyi olan, php veya ASP kod yazılımlarına hakim, yönetim panelli site yapabilecek, stattik ve dinamik siteler yapabilecek, ...

freeselcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 19-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba...

...:::Artı Tasarım :::... Reklam ve Tasarım Ajansına Web Tasarımında iyi olan, php veya ASP kod yazılımlarına hakim, yönetim panelli site yapabilecek, stattik ve dinamik siteler yapabilecek, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, takım çalışmasına yatkın ciddi arkadaşlar aranıyor.

İlgilenen arkadaşlar lütfen ********* adresine mail atsınlar...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Php bilen yokmu yahuuuuuu

Alt 22-04-2010 #3
PHP bilen hiç kimse yokmu arkadaşlar inanamıyorum yaa Tam zamanlı Web Master, PHP veya ASP bilen arkadaşlar aranıyor
kemax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemax

Grafiker / Bursa

Vardır

Alt 22-04-2010 #4
Vardır mutlaka, fakat "şunu da şöyle yaparsın bunu da böyle yaparsın, zaten kolay iş dolayısıyla ucuza yapıver" mantığıyla çalışacak kimse yoktur
skystar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skystar

Webmaster / Amasya

Alt 24-04-2010 #5
********* ekleyin görüşelim

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

????

Alt 24-04-2010 #6
Vardır mutlaka, fakat "şunu da şöyle yaparsın bunu da böyle yaparsın, zaten kolay iş dolayısıyla ucuza yapıver" mantığıyla çalışacak kimse yoktur
Sevgili arkadaşım ilanımın başlığında yazmışım zaten TAM ZAMANLI eleman aradığımı dolayısı ile ben aylık ücretle çalıştırabileceğim bir php ci arıyorum, o yüzden dolayı şunu böyle bunu böyle yap vs. diye ne demek istedin anlamadım yani

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Mail atın lüften

Alt 24-04-2010 #7
Arkadaşlar ilanımın içeriğinede yazdım, buraya sürekli gelip bakamıyorum bu yüzden dolayı CV'lerinizi ********* adresine mail atın.

Ayrıca freelance eleman aramıyorum, tam zamanlı çalışabilecek bir eleman arıyorum. O yüzden dolayı bu şekilde çalışacak arkadaşlar yazsınlar teşekkür ederim.

Lütfen ilanları okumadan direk her ilanı atlamayın lüften...

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

İlanımız hala günceldir...

Alt 25-04-2010 #8
İlanımız hala günceldir arkadaşlar...

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

İlanımız hala günceldir

Alt 16-05-2010 #9
İlanımız hala günceldir

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 25-08-2010 #10
İlan hala aktif ve günceldir arkadaşlar, freelance yada tam zamanlı çalışabilecek arkadaşlar aranıyor.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları