Tam zamanlı web tasarımcı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tam zamanlı web tasarımcı - İstanbul ...

xenecroshiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xenecroshiner

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam zamanlı web tasarımcı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: BESTIMAGE Reklam Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş
bünyesinde görev almak üzere fulltime web tasarımcılar aranmaktadır.

(Bestimage Reklam Tanıtım ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. kurumların, kurumsal iletişim ve tanıtım materyallerinin*oluşturulmasında ve markalaşma süreçlerinde bütünleşik hizmet verir.)

Özellikler: bir projenin başlangıcından sonuna kadar sorumluluğunu, bulunduğu takım içerisinde taşıyabilecek, grafik tasarım konusunda bilgi ve beceriye sahip web tasarımcılar aranmaktadır.

Wordpress'e hakim,
Tasarım ve uygulama yapabilen,
Photoshopta hazırlanan tasarımları Wordpress'e uygulayabilen (PSD to Wordpress)
Web tasarım programlarına hakim

(Sadece belirtilen e-mail adresine yapılan, cv ve portfolyonuzdan örnek/örnekler*
(tasarımsal bakış açınızı yansıtacak birkaç örnek) bulunan başvurular değerlendirilecektir.)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tam zamanlı web tasarımcı - İstanbul - Tam zamanlı web tasarımcı - İstanbul ya da Tam zamanlı web tasarımcı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tam zamanlı web tasarımcı - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..