Tam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Tam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum Şehir: Eskişehir Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw: Uzman Photoshop: Uzman MS Office vs. Programlar: Uzman İş deneyimi ve ...

designedbyprens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designedbyprens

Grafiker / Eskişehir

Alt 17-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw: Uzman
Photoshop: Uzman
MS Office vs. Programlar: Uzman

İş deneyimi ve içeriği: Afiş, katalog, broşür, el ilanı, dergi, banner, tabela vs... ve kurumsal firmalar için logo çalışmaları yapmaktayım.
3 yildir reklam sektöründe calistim. 1 buçuk sene Eskişehir'de Reklam Ajanslarında ve Dijital Baski Merkezlerinde calistim. 1 buçuk sene Freelancer olarak çeşitli kuruluşlara reklam ürünleri ve tasarımlar yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Dilediğiniz takdirde ornek calismalar gonderebilirim.

İşle ilgili açıklama: Öncelikle saygı ve çözüm odakli takım calismasi gerçekleşen firmalar tercihimdir. Takım calismasina uyum sağlayabilen, yaratici ve yeni fikirlere acik birisiyimdir. Firma yada is yapisi ile ilgili herhangi bir eksikliğim gibi durumlar söz konusu olduğunda en kısa sürede eksikliği kapatabilen öğrenime ve çabuk kavramaya sahip birisiyimdir.

E-posta:

Telefon: 0553 345 88 70
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliTam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliTam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum - Türkiye GeneliTam Zamanlı yada Freelance İş Arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap