tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul ...

antipat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antipat

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop ve freehand programlarına yeterli düzeyde hakimim. ambalaj tasarımı konusunda deneyimim daha fazla.
illustratorde ve photosopta çizim yapabilirim tablet kullanabiliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: toplamda 1 yıllık bir tecrübeye sahibim. reklam ajansında çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: kutu tasarımları- insert çalışması- kartvizit

İşle ilgili açıklama: tam zamanlı-yarı zamanlı veya freelance çalışabilirm.

E-posta:

Telefon: 0507 210 12 36
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul - tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul ya da tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul | tam zamanlı yardımcı grafiker veya freelance çalışmak istiyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-06-2011 #3
merhaba mecidiyeköyde reklam ajansında grafiker olarak çalışmayı düşünürseniz irtibata geçelim. 0532 227 27 70 volkan çakır
Bu mesajdan alıntı yap
volkanckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

volkanckr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-07-2011 #4
Merhaba.İlanınız güncelse cv gönderirmisiniz yerimiz mecidiyeköyde ve acil bir grafiker arkadaş aramaktayız. 05322272770 Volkan Çakır
Bu mesajdan alıntı yap