Tam zamanlı / Yarı zamanlı iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Tam zamanlı / Yarı zamanlı iş arıyorum - Türkiye Geneli ...

Cahit GÜLDEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker/Çizer/Desinatör/Sanat eğitimcisi - Üsküdar

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop: İleri düzeyde (Layerli ve Kanallı Kullanım)
Corel Draw: İleri Düzeyde
Illustrator: İyi Düzeyde
Yardımcı programlar ve pluginler: İleri düzeyde

İş deneyimi ve içeriği: Eğitim: 25 Yıl M.E.B. bağlı okullarda sanat eğitimcisi olarak çalıştıktan sonra emekli oldum. Buna ilaveten Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Güzel sanatlar bölümünde Grafik tasarım Uzmanı olarak 5 yıl Grafik atölye derslerini yürüttüm.

Tekstil : Endüstriyel tekstil alanı içindeki baskı tekniklerine uygun çalışmaların hazırlanması ve tasarımı. Elde model çizimi. Dijital baskı, emprime baskı çalışmaları. Dijital renk ayrımı.

Grafik tasarım: Tam Kurumsal kimlik çalışmasına ait tüm ürünlerin tasarımı (logo, afiş, katalog, broşür vb.) Font tasarımı, Maskot ve karakter tasarımı. Üsluplu ve artistik çizimler, her tarzda illüstrasyonun geleneksel veya grafik tabletle çizimi.
Açık hava reklam çalışmaları.

Web : Forum sitesi yönetimi, editörlük. Bu alandaki referansım www.grafikerler.net sitesidir. Bu sitede makalelerimi ve bir kaç çalışmamı görebilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: örnek çalışmalarıma ve portfolyo ma
www.cahitgulden.com
web adresinden ulaşabilirsiniz.

En son çalışmalarıma : BURADAN
Grafik tasarım için : BURADAN
Tekstil ve moda tasarımı için : BURADAN

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansı, açık hava reklam şirketi, tekstil firmasında, Tasarımcı veya Art direktör olarak iş arıyorum. Bunun dışında tasarımcı grafikere ihtiyacı olması kaydıyla her sektörde çalışabilirim.

Not: Operatör grafiker değil, tasarımcı grafikerim.

E-posta:

Telefon: 0505 583 37 81
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tam zamanlı / Yarı zamanlı iş arıyorum - Türkiye GeneliTam zamanlı / Yarı zamanlı iş arıyorum - Türkiye GeneliTam zamanlı / Yarı zamanlı iş arıyorum - Türkiye GeneliTam zamanlı / Yarı zamanlı iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aynuroguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aynuroguz

Yrd. Grafiker / Kocaeli

Alt 08-05-2015 #3
ben sizden egitim almak istiyorum ıllastratör ve corel programları ögrenmek istiyorum sizden fiyat alabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2015 #4
ben sizden egitim almak istiyorum ıllastratör ve corel programları ögrenmek istiyorum sizden fiyat alabilirmiyim
Ben İstanbul da oturuyorum, eğer İstanbul'a gelebilirseniz diğer ayrıntıları görüşebiliriz.

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap

Cahit GÜLDEN(54)

Eğitimci Grafiker

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2016 #5
İlan Günceldir

Dilimize sahip çıkalım.
Takıldığımız yerlerde alttaki linki tıklayalım.

TIKLA

'Basit bir kimse en küçük bir eleştiriye çıldırır,
akıllı adam ise kendini eleştirenlerin,
kendisiyle tartışanların düşüncelerini kapmaya çalışır.'

L. Ron Hubbard

Bu mesajdan alıntı yap