Tamamen Kişisel (:

Serbest Çalışmalar - Tamamen Kişisel (: ...

Tamamen Kişisel (:
Vehbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Vehbi

Forumdan Uzaklaştırıldı

Tamamen Kişisel (:

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece çekilmiş fotoğraf üzerinden photoshop teknikleri ile son halidir.Yorumlarınızı bekliyor Tamamen Kişisel (:

Tamamen Kişisel (:

Tamamen Kişisel (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk fotoda contrastı biraz daha arttırsan daha kaliteli bi görsellik ortaya cıkar diye düşündüm...kadraj cok iyi Tamamen Kişisel (:
Bu mesajdan alıntı yap

Vehbi

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #3
(: hımsssss
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-05-2008 #4
hıhı Tamamen Kişisel (:

hatta üzerinde farklı oynamalar ypmayı bi dene..tek düze klasik çizgilerin dısına cık.eminim daha farklı sonuclar elde edersin..nette gezindigin zaman bu kompozisyonda ve bu tonlarda pekçok fotoyla karşılasıyorsun...sahsen benim üye oldugum bikaç fotograf paylasım sitesi var ve bu tarz pekçok foto ekleniyor hergun..ama herkes farklı oynamalar yapınca foto üzerinde,sabit olan kompozisyon tamamen sıradısı bir düzenleme ile nitelikli ve farklı bir sonucu ortaya cıkıyor..bildigin bilmedigin tüm hünerlerini kullan derimTamamen Kişisel (: eminim güzel işler çıkarırsın Tamamen Kişisel (: koaly gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Vehbi

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 07-05-2008 #5
hıhı Tamamen Kişisel (:

hatta üzerinde farklı oynamalar ypmayı bi dene..tek düze klasik çizgilerin dısına cık.eminim daha farklı sonuclar elde edersin..nette gezindigin zaman bu kompozisyonda ve bu tonlarda pekçok fotoyla karşılasıyorsun...sahsen benim üye oldugum bikaç fotograf paylasım sitesi var ve bu tarz pekçok foto ekleniyor hergun..ama herkes farklı oynamalar yapınca foto üzerinde,sabit olan kompozisyon tamamen sıradısı bir düzenleme ile nitelikli ve farklı bir sonucu ortaya cıkıyor..bildigin bilmedigin tüm hünerlerini kullan derimTamamen Kişisel (: eminim güzel işler çıkarırsın Tamamen Kişisel (: koaly gelsin..

Evet ama amacım sadece orjinal fotoğrafın dışına cıkmaktı Tamamen Kişisel (: önerilerin içinde ayrıca teşekkür ederim Tamamen Kişisel (:
Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-05-2008 #6
kaset kapağı gibi olmuş varmı sesin Tamamen Kişisel (:DTamamen Kişisel (:
Bu mesajdan alıntı yap
cool baby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cool baby

Grafiker

Alt 08-05-2008 #7
kaset kapağı gibi olmuş varmı sesin Tamamen Kişisel (:DTamamen Kişisel (:
siyen arkadaş bence fazla konuşmasın varsa yapabildiği tasarım oda yollasın ordan konuşması kolay bence tasarımı yapan arkadaş inşallah daha işler yapar daha iyi olur başarılar kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
waltro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

waltro

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2008 #8
Merhaba fotoğrafın gücü oldukça yüksek.Ve güzel bir kompozisyon.Açı ve mistik havası yüksek.Hoşuma giden bir kare.Fakat renk konusuna gelince vurgulanmak istenilen bazı renkler hakim olduğunu düşünüyorum.Bu konudada sizin iyi niyetinize dayanarak fotoğraf üzerinde bir takım değişiklikler uyguladım.Umartım buda bir altarnatif olarak değerlendirirsiniz.Ve kıskandığım bir fotoğraf karesi olduğunuda belirteyim.
Tamamen Kişisel (:
Tamamen Kişisel (:
Tamamen Kişisel (:
Bu mesajdan alıntı yap

Vehbi

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 09-05-2008 #9
Merhaba fotoğrafın gücü oldukça yüksek.Ve güzel bir kompozisyon.Açı ve mistik havası yüksek.Hoşuma giden bir kare.Fakat renk konusuna gelince vurgulanmak istenilen bazı renkler hakim olduğunu düşünüyorum.Bu konudada sizin iyi niyetinize dayanarak fotoğraf üzerinde bir takım değişiklikler uyguladım.Umartım buda bir altarnatif olarak değerlendirirsiniz.Ve kıskandığım bir fotoğraf karesi olduğunuda belirteyim.

Tamamen Kişisel (:
Yorumlarınız için tşk ederim.Açık havalı olan fotoğraf actions yardımı ile biraz efek kazandı.Ancak layer'e actions uygulamadan önce gönderdiğiniz mavi beyaz örneğine benzer bir görünüm vardı.Aslında seçeneklerim arasında gönderdiğiniz mavi beyazda vardı.Tekrar teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kişisel, tamamen