Tamamıyla photoshopta yapıp bitirdiğim bir exlibris çalışması

İllüstrasyon Çalışmaları - Tamamıyla photoshopta yapıp bitirdiğim bir exlibris çalışması Sponsorlu Bağlantılar Üniversitedeki Hocama yaptığım bir exlibris. içerisinde bulunan herşey photoshopta yapıldı. hiç yoksa 600 layer dan oluştuğunu söyleyebilirim...

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Dosya23

Alt 17-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversitedeki Hocama yaptığım bir exlibris. içerisinde bulunan herşey photoshopta yapıldı. hiç yoksa 600 layer dan oluştuğunu söyleyebilirimTamamıyla photoshopta yapıp bitirdiğim bir exlibris çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel bir çalışma olmuş. Tebrik ederim. Gerçi illustrasyon ustalarımız daha ayrıntılı yorum da yazacaklardır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 17-07-2008 #3
bu çalışma zaten canıma okudu artık ustalarda okusun bari napalımTamamıyla photoshopta yapıp bitirdiğim bir exlibris çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 17-07-2008 #4
çok güzel olmuş tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-07-2008 #5
sanırım gökyüzü senin çizimin değil ama taşları çok merak ediyorum taşlar senin çizimin mi?
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 17-07-2008 #6
sanırım gökyüzü senin çizimin değil ama taşları çok merak ediyorum taşlar senin çizimin mi?

gökyüzünde ve taşlarda brushes kullandım. hazır biryerden almadım. resimdeki hiç birşey hazır obje değil.
Bu mesajdan alıntı yap
mine_20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mine_20

Grafiker / Bursa

Alt 17-07-2008 #7
çok güzel bir çalışma tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
gürcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gürcan

Matbaacı / Manisa

Alt 17-07-2008 #8
çok güsel olmuş ellerinize sağlık o kdar layer da çalışmak da ustalık ister biras ama başarmıssınız.kolay gelsinnn
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-07-2008 #9
gökyüzünde ve taşlarda brushes kullandım. hazır biryerden almadım. resimdeki hiç birşey hazır obje değil.
çok tebrikler o zaman ama gene de kızmazsan bana gre olmayan yerleri söyleyeceğim

gösterdiim yerlerdeki yosunlar ağacın şeklini almamış sanki yani gergin duruyormuş gibi olmuş yosun o kadar gerilirse kopar zaten :smile:

kitabın içinden çıkan ışık konusunda da, çok keskin olduğunu düşünüyorum yani biraz daha dağılmış halde olsa ve ışığın kitabın yazılarına vursa daha hoş olurdu bence

orda çizerek göstermeyi unutmuşum ama sol taraftaki altta duran dalın gerekli yerlerine gölgeler ekleyerek verdiin kıvrımı anlamdırabilirsin

yanlış anlama bunun için 1senemi versem daha iyisini yapamam ama eliştiri için koyuyoruz buraya sonuçta çalışmaları sadece güzel olmuş demek istemedim :smile: ellerina sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 17-07-2008 #10
rica ederim hata mutlaka vardır. ben sonuçta bu işte usta biri değilim. kendimi hala geliştirmekteyim. işallah daha az hatalı işlere imza atacağımız günde gelecek.Tamamıyla photoshopta yapıp bitirdiğim bir exlibris çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bir, bitirdiğim, Çalışması, exlibris, photoshopta, tamamıyla, yapıp