Tamay süt

Ambalaj Tasarımı - Tamay süt ...

Tamay süt
avriltu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avriltu

Grafiker / Ankara

Tamay süt

Alt 19-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

süt kutusu tasarımıma yorum yaparsanız sevinirim

Tamay süt
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

KanserTango isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KanserTango

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
al benisi yok
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetgfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetgfb

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-10-2009 #3
Göz ve süt'ün ne gibi bir bağlantası var acaba onu anlamadım.Bir de font kötü olmuş bence.
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2009 #4
Okadar basit bir çalışmaki neresine yorum yapalım Tamay süt
Bu mesajdan alıntı yap
FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 19-10-2009 #5
okadar sadeki sütü süt yazısı olmasa neredeyse çağrıştırmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
gfb_cnn_1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfb_cnn_1907

Grafiker / İzmir

Alt 19-10-2009 #6
Süt insan vücudunda tek gözlere sağlıklı değilki Tamay süt tüm vücut için sağlıklı bence buna vurgu yapmalısın tamay süt yazı karakteri çok sade olmus değişik bir karakter olmalı bence süt kutuları özellikle çocukların ilgisini çekmeliki bir sempatisi olussun sevimli yüzler süt içerken olabilir örneğin farklı olmalı Tamay süt emeginize sağlık başarılar Tamay süt
Bu mesajdan alıntı yap
tarzan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarzan45

Grafiker / Manisa

Alt 19-10-2009 #7
Çalışma tamamlanmamış herşeyden önce. Bir süt kutusunun yanlarında bir sürü bilgi olur normalde. Arkdaşların da dediği gibi al benisi olmayan ve çok basit bir çalışma olmuş. Gözün orada hiç bir fonksiyonu yok sadece senin beğeninin kazandığı için orada bir yer bulmuş kendine. Bence piyasadaki süt firmalarının ne gibi tsarımlarla rafa çıktığını bir araştır ve çalışmayı tekrar yap derim. İnan çok farklı olacak o zaman ortaya çıkan iş...

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 19-10-2009 #8
ambalajın artı ve eksiklerinin iyi anlaşılması için sunum olarak hazırlaman, kutuyu 3 boyutlu olarak giydirmen daha sağlıklı olur. Alt zeminde kullandığın süt görseli ile gözler arasında bir bağ yok. Tamay ve süt yazısı için daha iyi bir karakter ve renk seçmelisin. Herhangi bir süt ambalajını eline aldığında sadece marka ve ürün ismi dışındaki ayrıntılar ile doludur. Bence bir markete gidip oradaki süt ambalajlarını incelemen gerekiyor. Ambalaj tasarımında önemli olan ne yaptığın değil rafta nasıl durduğudur. iyi çalışmalar .
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-10-2009 #9
ı ı olmamış Tamay süt
Bu mesajdan alıntı yap
avriltu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avriltu

Grafiker / Ankara

Alt 20-10-2009 #10
arkadaşlar yorumlarınız için tek tek teşekkür ediyorum... süt kutusu zaten bitmemişti ben ön kapak tasarımı için yorumlarınızı bekliorum...bana genelde diğer kutuları örnek al demişsiniz ama tasarım bu sonuçta onları örnek alırsam onlar gibi yaparsam bunun bana ait olma özelliğide ortadan kalkar sanırsam farklı bişiy olsun istedim o kadar inek resmi ya da yeşillik resmi dışında bişiy olsun istedim raflarda onlardan yeterince var zaten ama tekrardan teşekkür edrim arkadaşlar:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları