Tamplate Çözünürlük Sorunu

Dreamweaver - Tamplate Çözünürlük Sorunu ...

anelkaa88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anelkaa88

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 23-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arakadaşlar merhabalar.
Sitem için hazırladığım tamplete oluşturup kaydettikten sonra. Bu tamplate üzerinden oluşturduğum sayfalar normal sayfayalara göre çözünürlüğü daha artıyor. Yani diğerlerine göre boytu biraz daha büyüyerek explorer da diğerlerine göre daha büyük görünüyor. Bu sorunun neden oluştuğunu bir türlü anlayamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

TheKingLeon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TheKingLeon

Webmaster / Mersin

Alt 29-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arakadaşlar merhabalar.
Sitem için hazırladığım tamplete oluşturup kaydettikten sonra. Bu tamplate üzerinden oluşturduğum sayfalar normal sayfayalara göre çözünürlüğü daha artıyor. Yani diğerlerine göre boytu biraz daha büyüyerek explorer da diğerlerine göre daha büyük görünüyor. Bu sorunun neden oluştuğunu bir türlü anlayamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Digerlerine göre derken??
Bu mesajdan alıntı yap
anelkaa88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anelkaa88

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 18-11-2009 #3
Diğerleri derken hani dw de oluşturduğun sayfanın çözünürlüğü bellidir, çözünürlüğünü kendin ayarlayabiliyorsun istediğin gibi. Aynı şekilde oluşturduğum tamplate in de çözünürlüğü belli. Bu tamplete den oluşturduğum sayfaların kimi normal ayarladığım çözünürlükte bir sorun olmadan çalışırken kimi de her ne oluyorsa tarayıcada normal boyutunda çok daha fazla çözünürlükte görünüyor.
Atıyorum aynı tamplate de oluşturulan haberler sayfası normal olarak belirlenen çözünürlükte çalışırken, duyurular sayfası normal değerine göre daha fazla büyük boyutlarda tarayıcıda görünüyor.(Tabi bu durumu dw de anlayamıyorsun anca tarayıcıda görebiliyorsun, dw de her iki sayfanında boyutu aynı görünüyor)
Bu mesajdan alıntı yap