tampon baskı makinası - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - tampon baskı makinası - Türkiye Geneli ...

aliihsano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsano

Grafiker / Gaziantep

Alt 10-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tampon baskı makinası

Marka / Model: tek renk elektrikli tampon baskı makinası

Fiyat: 1700

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: yılbaşına yakın işinizi fazlasıyla görecek kalem çakmak gibi promosyon ürünlerin basımını yapan tek renkli elektrikli tampon baskı makinası diğer tampon baskı makinaları gibi kompresör gerekmez, kullanımı kolay ve ekonomiktir, yaklaşan yılbaşında parasını tek sezonda çıkartacağını düşünüyorum,kendim çalışmak için sıfır olarak almıştım ancak dersanede işe başladığım için yılbaşı sezonunu kaçırmadan satmak istiyorum alacak kişiye makine yerinde de teslim edilebilir, makinanın çalışma sistemi ve kullanımı hakkında detaylı bilgi verilerek teslim edilir,
makine ekonomik ve kullanışlı bir makinedir,alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun

E-posta:

Telefon: 0507 205 39 69
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları tampon baskı makinası - Türkiye Geneli - tampon baskı makinası - Türkiye Geneli ya da tampon baskı makinası - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | tampon baskı makinası - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
tampon baskı makinası - Türkiye Geneli | tampon baskı makinası - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aliihsano isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliihsano

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-09-2011 #3
telefon numarası değişmiştir yeni telefon numarası 0544 789 99 19
rica etsem moderatörler yeni telefon numarasını ekleyebilirler mi alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun
Bu mesajdan alıntı yap