Tan Sağtürk Sanat Merkezi / İzmir

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Tan Sağtürk Sanat Merkezi / İzmir Sponsorlu Bağlantılar İzmirde Açılmış olan Tan Sağtürk Bale Dans ve Eğitim Merkezi için hazırlanan ve beğenilen çalışmam. eleştirilerinizin önemi büyüktür. 1.40 a 40 cm olarak hazırlanmıştır. germe brandaya tabela olarak ...

seytan_crn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seytan_crn

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 01-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmirde Açılmış olan Tan Sağtürk Bale Dans ve Eğitim Merkezi için hazırlanan ve beğenilen çalışmam. eleştirilerinizin önemi büyüktür. 1.40 a 40 cm olarak hazırlanmıştır. germe brandaya tabela olarak basılmıştır.
saygılar... :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence "tan sağtürk" yazı karakterini değiştirebilirdin "ü" ve "ğ"nin noktaları pek belli değil
birde tan sağtürk'ün resmine gerek yoktu bence ismi zaten yazıyor başka bir dans figürü olabilirdi onun yerine ama beğenilmiş zaten bunlar sadece benim düşüncelerim
ellerine emeğine sağlık

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
seytan_crn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seytan_crn

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 01-03-2010 #3
tavsiye için teşekkürler fakat asıldı tabela... sağolun genede Tan Sağtürk Sanat Merkezi / İzmir
Bu mesajdan alıntı yap