tanışma

Hoşgeldiniz - tanışma Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaslar daha yeni üye oldum ve sanıyorum kı sızın gıbı degerli arkadaşlardan öğreneceğim çok şeyler var.Be de on senedır matbaanın ve matbaacılığın içindeyim. ve 10 senedir grafik ...

tanışma

tanışma

Alt 28-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaslar daha yeni üye oldum ve sanıyorum kı sızın gıbı degerli arkadaşlardan öğreneceğim çok şeyler var.Be de on senedır matbaanın ve matbaacılığın içindeyim. ve 10 senedir grafik alanında bışeyler yapmaya calışıyorum. Fakat photoshopta sizler kadar usta değilim bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim. Corel 11 kullanıyorum ve gerekli zamanlarda photoshopta kullanmam gerekiyor. Bana da bilmediğim onularda yardımcı olursanız sevinirim. Hepinize iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aramıza hoşgeldiniz efendim...

sizden ilk ricam forum kullanımı ve forum kurallarını okumanız.

çünkü konuyu tanışma bölümümüz zaten var oraya açabilirdiniz.
ikincisi tabiki burdaki tüm arkaşlarım ve ben de dahil olmak üzere bildiklerimizi paylaşıyoruz.

bu bağlamda tüm sorularınızı buraya yazabilir ve bildiklerinizi her ne olursa olsun paylaşabilirsiniz.

kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-11-2007 #3
kusura bakmayın yenıoldugum ıcın bılemedım herhalde bundan sonra daha dikkatli davranmaya calışırım.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 28-11-2007 #4
yanlış anladınız sanırım. bi hata var diye yazmadım. sadece kuralları okumanız onerdim. hahi ilerde bizi sorularınızla boğacaksınız ya onun için. eh artık ben ve arkadaşlarımız bekliyoruz.

tanışma)

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2007 #5
hoşgeldiniz...

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
tanma