tanıtım dergi kapağı 2

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - tanıtım dergi kapağı 2 Sponsorlu Bağlantılar...

tanıtım dergi kapağı 2
si yedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

si yedi(29)

Grafiker / Karabük

tanıtım dergi kapağı 2

Alt 18-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

tanıtım dergi kapağı 2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mawi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mawi06

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
background rengi çalışmayı boğmuş bence
sanırım gece vurgusu yapmak istemişsin
parlement mavisi yapabilirsin arka planı
ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #3
Kullandığınız görselin kalitesi öylesine bozukki daha göz gezdırmeye baslamadan ılk oraya takıldı gözlerim bırıncısı tanıtım dergi kapağı 2
Gelelim ikinciye bu nasıl bir dergi tanıtım dergi kapağı 2 Broşür diye nitelendirseydınız daha makbul geçerdi diye tahmin ediyorum.
Son olarakta bize ne anlatmak istediğinize bu derginin bize neyi ve nereleri tanıttığını yazın aydınlatın bizi Karabük ve Safranbolu yazılmış tamam ama karabük ile safranboluda nereler tanıtılıyor bunun derginin baş sayfayında belirtilicek yerlerde bulunması gerekmetedır görüşümce.
Emeğinize Sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 18-05-2009 #4
Lovies in dediği gibi çözünürlük çok kötü.Bunu nasıl bastıracaksınız merak ediyorum doğrusu. Karabük ve Safranbolu yazısını yukardan aşağı değilde aşağıdan yukarı doğru yazmalısınız.Okunması zor olur.Ayrıca çalışmada bilgi olarak hiçbirşey yok.Ortada sadece yerel bir dergi oludğu yazıyor o kadar.Emeğe saygı duyup elinize sağlık diyorum
Bu mesajdan alıntı yap