Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir ...

Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir
dursunbilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dursunbilal

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor

Aranan Şehir: İzmir

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: kendi ekipmanı ile 5 dk. lık tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak Freelancer elemana ihtiyacım var ACİL!

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir - Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir ya da Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tanıtım filimi çekecek montaj kurgu dahil hazırlayacak freelancer aranıyor - İzmir İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

garipbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

garipbiri(57)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2012 #3
çekimin konu veya senaryosu hazırmı? ve uyumlumu kadro sizemi ait mekan, ön oyuncular trafik oyuncular vs hakkında bir şey belirtmemişsiniz detayları ararsanız görüşelim *********
aloha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aloha34

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2012 #4
İlan gecerlimi bilgilendiirseniz sevinirim