Tanıtım Filmi: Etkileyici mürekkep darbeleri ile tanıtım.

Reklam Videoları - Tanıtım Filmi: Etkileyici mürekkep darbeleri ile tanıtım. Sponsorlu Bağlantılar Sadece firma tanıtımı ve etkileyici anlatımı ön plana çıkarmak amacıyla tasarlanmış ufak bir giriş videosu niteliğindeki çalışmamdır...

CenkOnsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CenkOnsoy

Webmaster / Ankara

Dosya19

Alt 03-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sadece firma tanıtımı ve etkileyici anlatımı ön plana çıkarmak amacıyla tasarlanmış ufak bir giriş videosu niteliğindeki çalışmamdır

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu templateler internette zaten yazıları değiştirilsin, kullanılsın diye dağıtılıyor.

Bizim gibi bu işlerle uğraşan kişiler bunları adamlar nasıl yapmışta biz de benzerini ya da daha iyisini yaparız manasında indirir, inceleriz en fazla.

Açıkcası bu şablonların bu şekilde kullanımının size pek faydası olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
CenkOnsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CenkOnsoy

Webmaster / Ankara

Alt 04-01-2013 #3
Bu templateler internette zaten yazıları değiştirilsin, kullanılsın diye dağıtılıyor.

Bizim gibi bu işlerle uğraşan kişiler bunları adamlar nasıl yapmışta biz de benzerini ya da daha iyisini yaparız manasında indirir, inceleriz en fazla.

Açıkcası bu şablonların bu şekilde kullanımının size pek faydası olmaz.
Bu tarz şablonların ilgi çekiciliğini sağlayan tek nokta kurumsal olarak web sitesi introları veya sunum başlıklarında ufak filmler halinde göstermek isteyenlerin ilgilenmesi olur.

Bu konuda birçok sitede paylaşımlarımı gerçekleştirmekteyim ve ürün isteği gerçekleştirenlere gerekli bilgilendirme (taslak üzerinden yapıldığı) ardından ödeme alıp diledikleri yönde değiştirmeleri yaparak ürünü kazandırmaktayım.

Bu yüzden belki göz atan olur, talep eden olur diye türetip ürünleri sunacağım. Tecrübeli göz ve background'a sahip olan sizler de lütfen bu tarz hazır taslakları nasıl yapmışta biz de benzerini ya da daha iyisini yaparız manasında indirip, inceleyiniz.

Görüşlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap