Tanıtım Kitabı Kapak Tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tanıtım Kitabı Kapak Tasarımım Sponsorlu Bağlantılar İlçemizi tanıtmak için kitap yamaya karar verdik, kapağında İlçeminin öne çıkan ürünlerini tanıtmaya çalıştım. Yorumlarınıza.....

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 09-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlçemizi tanıtmak için kitap yamaya karar verdik, kapağında İlçeminin öne çıkan ürünlerini tanıtmaya çalıştım.

Yorumlarınıza..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mukadderat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mukadderat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tasarımınız çok harika bir çocuk kitabı olur. Çizimler, meyveler, doğal ortam çok hoş.

Ama Elmadağ’ın tanıtımı için biraz fazla çocuksu. Eğer bu kadar vektörel çizim, kullanacaksanız üzerindeki fotoğrafların da olmaması gerekir bana göre.

Biraz daha sadeleşmeli, biraz daha çocuk kitabı görüntüsünden çıkarılmalı.

Tabakların açısı, duruşu, görünüşü ayarlanmalı. Gerekirse kendiniz çekim yaparak bu düzensizliği giderebilirsiniz. Daha farklı düzenlemeler ve tasarımlar yapabilirsiniz.

Tanıtım kitabını katalog tarzında hazırlayabilirsiniz.(Naçizane fikrim)

Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 10-07-2012 #3
Yada çektiğiniz resimleri vektörele çevirip uygun bi şekilde konumlandırırsanız çok hoş bir çalışma olur.
Bu mesajdan alıntı yap
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2012 #4
hepsnin vektörel olup sonda ki et yemegının resım olması... hos durmamıs. ayrıca sankı cocuklara tanıtılan bır kıtap gıbı olmus. katalog tarzında da yapabılırsın..
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-07-2012 #5
Tasarımınız çok harika bir çocuk kitabı olur. Çizimler, meyveler, doğal ortam çok hoş.

Ama Elmadağ’ın tanıtımı için biraz fazla çocuksu. Eğer bu kadar vektörel çizim, kullanacaksanız üzerindeki fotoğrafların da olmaması gerekir bana göre.

Biraz daha sadeleşmeli, biraz daha çocuk kitabı görüntüsünden çıkarılmalı.

Tabakların açısı, duruşu, görünüşü ayarlanmalı. Gerekirse kendiniz çekim yaparak bu düzensizliği giderebilirsiniz. Daha farklı düzenlemeler ve tasarımlar yapabilirsiniz.

Tanıtım kitabını katalog tarzında hazırlayabilirsiniz.(Naçizane fikrim)

Başarılar.

Yorumlarınız için teşekkürler.

Uygun fotoğrafları bulup düzenlemek vektörel çalışmaktan çok daha zahmetli olduğu için vektörel çalışmıştım ancak bende hikaye kitabına benzettim sonradan. Daha değişik bir bakış açısıyla aşağıdaki çalışmayı çıkardım ortaya.

Yorumlarınızı bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 15-07-2012 #6
Grafiklerin yerleştirilmesine ya da vektörellere yorum yapmak benim harcım değil de hocam tabelalara takıldım. İlk Elmadağ doğuyu işaret ediyor. Doğu, Ankara batıyı. Alttaki medeniyetin kapısı yine batıyı. Ben gibi pinpirikli düşünen bir adam medeniyetin kapısı nkara sonucuna varır buradan :/
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-07-2012 #7
Grafiklerin yerleştirilmesine ya da vektörellere yorum yapmak benim harcım değil de hocam tabelalara takıldım. İlk Elmadağ doğuyu işaret ediyor. Doğu, Ankara batıyı. Alttaki medeniyetin kapısı yine batıyı. Ben gibi pinpirikli düşünen bir adam medeniyetin kapısı nkara sonucuna varır buradan :/
Aslında benimde aklıma gelmedi değil , tasarım yaparken bütün detayları düşünmek lazım. Biraz uğraşıp en alttaki oku ters çevirmeliyim. Üşeniyorum bazen Tanıtım Kitabı Kapak Tasarımım

Yorum için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 15-07-2012 #8
Hocam şimdi aklıma geldi. Elmadağ ve medeniyetin kapısı olan tabelaları bildiğimiz mavi şehir tabelası yapın. Doğu ile Ankara aynı kalsın. Biraz daha dikkat çekici olmaz mı?
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-07-2012 #9
Hocam şimdi aklıma geldi. Elmadağ ve medeniyetin kapısı olan tabelaları bildiğimiz mavi şehir tabelası yapın. Doğu ile Ankara aynı kalsın. Biraz daha dikkat çekici olmaz mı?
Öneriniz için teşekkürler.. Dikkat çekicilik uyum ve estetik kaygılarımdan daha arka planda bu çalışmada, çünkü bu broşür veya reklam işi değil. O yüzden uyumlu bir çalışma olması lazım.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Mukadderat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mukadderat(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-07-2012 #10
Yorumlarınız için teşekkürler.

Uygun fotoğrafları bulup düzenlemek vektörel çalışmaktan çok daha zahmetli olduğu için vektörel çalışmıştım ancak bende hikaye kitabına benzettim sonradan. Daha değişik bir bakış açısıyla aşağıdaki çalışmayı çıkardım ortaya.

Yorumlarınızı bekliyorum..
İkinci çalışmanız birinciye göre daha güzel olmuş ama yine ben o tabakların yönlerini ve açılarını beğenmedim. Onun haricinde eskisine göre daha amacına uygun.

Basılıp bittiyse son halini de görmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları