Tanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Tanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform - Türkiye Geneli ...

By_NoWaLgİn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By_NoWaLgİn

Grafiker / Mersin

Alt 15-08-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform

Program/Seviye: After Effects
PremierPro
Photoshop
Illustrator

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba...
Sosyal medyada, mağazanızda insanlara gururla sunabileceğiniz, ilgi çekici video içerikleri, introlar ve Logo animasyonları yapabilirim.

Firmanızı Doğru ve etkili bir şekilde anlatmak için en iyi yöntem de videodur. Günümüzde internet kanallarının tamamında insanlar en çok video izlemeyi tercih etmekte. Sayısı sürekli artan videolar arasında da orijinal ve ilgi çekici olmak izlenmenizi artıraktır.

E-posta:

Telefon: 5066169192
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 4 Hafta önce #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Tanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform - Türkiye GeneliTanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform - Türkiye GeneliTanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform - Türkiye GeneliTanıtım Videoları/Sosyal Medya Platform - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap