Tanıtım videosu hazırlanacaktır - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Tanıtım videosu hazırlanacaktır - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tanıtım videosu hazırlanacaktır Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Yeni kurulan bir websitesi için tanıtım videosu yapılacaktır. Çok kapsamlı ...

loop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loop(30)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tanıtım videosu hazırlanacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yeni kurulan bir websitesi için tanıtım videosu yapılacaktır. Çok kapsamlı birşey olmasına gerek yoktur. Ortalama teslim süresi 2 gün olacaktır. 70 saniyeyi geçmeyecektir Halıhazırda slaytların hızlı oynatılmış hali olarak düşünebilirsiniz. Lütfen referanslarınız ve ortalama belirlediğiniz fiyatlar ile dönüş yapınız

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tanıtım videosu hazırlanacaktır - Türkiye Geneli - Tanıtım videosu hazırlanacaktır - Türkiye Geneli ya da Tanıtım videosu hazırlanacaktır - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tanıtım videosu hazırlanacaktır - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fxmns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fxmns

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-03-2012 #3
3.500 TL ye prodüksiyonunu yaparım. Eğer 3D-2D animasyon var ise ayrıca görüşürüz. Referanslarımı yüz yüze görüştüğümüz de CD ile verebilirim. 5335761881
5830grfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5830grfk

Grafiker / Kayseri

Alt 10-04-2012 #4

2 gün değil ama 4 5 gün gibi bi sürede istediğiniz videoyu hazırlarım.uygun fiyatada olur tabiki işin detayını konustuktan sonra....

mehmet
cdonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cdonmez

Grafiker / Ankara

Alt 10-04-2012 #5
İlanınızla ilgileniyorum. Dediğiniz süre zarfında uygun bir fiyata yapabilirim.
0 554 296 60 57
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-05-2012 #6
İlan güncelmi?