tarihi evler için yaptığım afiş çalışması.

Afiş Tasarımı - tarihi evler için yaptığım afiş çalışması. Sponsorlu Bağlantılar...

colorhand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colorhand

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 09-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tarihi evleri değil uzayda gezinen bir hayaletin afişini yapmışsın bence.. diğer çalışmanda da dediğim gibi; asıl reklamını yaptığın materyalleri ikinci planda bırakıyorsun. bu konuda yapılan profesyonel çalışmaları incelemeni tavsiye ederim.
iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
colorhand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

colorhand

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 09-08-2008 #3
Arkadaşım ordaki hayalet değil.edvard munch e ait çığlık tablosundaki teması.bu afiştede kaybolan tarihimize çığlığı ile tepki veren birini anlatmak istedim.bence sen biraz hemen bakıp anlayabileceğin çalışmalardan çok merak uyandıran çalışmalara yoğunlaşmalısın.teşekkürler.ayrıca bunlar ekonomik kaygısı olmayan sadece tepki için yapılan çalışmalardan .
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2008 #4
Bir zemin üzerine koyulmuş bir kaç fotoğraf afiş yapmak değildir arkadaşım kusura bakma.
Bu mesajdan alıntı yap
sahincoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sahincoban(37)

Grafiker / Adana

Alt 11-08-2008 #5
iki yorum yapılmış ikisine de katılıyorum...

bence anlatmak istediğini anlatamamışsın o yüzden ilk bakışta ne olduğu anlaşılmıyor.. hatta altına yorum eklemeseydin sonradan baktığımda da ne olduğunu anlamayacaktım..

edvard munch tarafından yapılan çağlık tablosu ile yok olan tarihi evlerimizin arasında kurmuş olduğun bağlantı yetersiz kalmış....

haydi diyelim ki çığlık ile bir şekilde bağlantı kurduk.. yıldızlarla nasıl bir bağlantı kurduğunu merak ettim... her tarihi binanın yıkılışında gökyüzünden bir yıldızın kaydığını mı hayal edeceğiz... saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-08-2008 #6
hocam bi kere dekupelerinde sorun var münçün çığlığı tamamda neden o uzayın derinliklerinde yani tarihi evlerle bir bağ kurmakta çok zorlandım.hatta kuramadım.cidden afişteki gibi benim kafamdada bir ton soru işareti var ama emek vermişsin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
xavalon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xavalon(45)

Grafiker / İzmir

Alt 11-08-2008 #7
Arkadaşım ordaki hayalet değil.edvard munch e ait çığlık tablosundaki teması.bu afiştede kaybolan tarihimize çığlığı ile tepki veren birini anlatmak istedim.bence sen biraz hemen bakıp anlayabileceğin çalışmalardan çok merak uyandıran çalışmalara yoğunlaşmalısın.teşekkürler.ayrıca bunlar ekonomik kaygısı olmayan sadece tepki için yapılan çalışmalardan .
Yaşadığın ülkede, kaç kişi Munch'ın çığlık tablosunu biliyor?
Hadi onu geçtik, leke değerleri ve alan kullanımı da yanlış
kurgulanmış. Ekonomik kaygı olmayabilir buda çalışmanın yanlış
kurgulanmasını gerektirmez. Vereceğin mesaj herkes tarafından
kolay anlaşılabilmesi gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-08-2008 #8
munch en sevdiğim ressamdır
ama bu afiş benim bile ilgimi çekmezdi

arkadaşlar haklı
ne kadar maddi beklentisi olmasa da afişi anlamak için 1metre yakınına yaklaşmamak lazım
Bu mesajdan alıntı yap
uysal23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uysal23

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 15-02-2011 #9
resimi göremiyorum ben arkadaş yenilermisin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afiş, Çalışması, evler, icin, tarihi, yaptığım