Tarihi Geçmiş Boya

Dijital makineler - Tarihi Geçmiş Boya ...

Tarihi Geçmiş Boya
nefronx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nefronx(32)

Webmaster / Ankara

Tarihi Geçmiş Boya

Alt 14-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba bende challenger fy-1808c marka digital baskı makinası var... Baskılar son zamanlarda kötü çıkmaya başladı kalibrasyon hava durumu voltaj ne olabilir die düşürken BOYALARIN tarihi geçmiş olduğunu fark ettim. Satan yeri aradık doğal olarak beklediğim cevap boyanın kutusunda yanlış yazılmıştır dio hadi birinde öle oldu elimde 6 tane boya var hepsinin mi tarihi geçmiş 6-7 aydır bazısı 1 sene tarihi geçmiş. Markası TechINK forumda bir kaç yazıya denk geldim ama emin olmak için tekrar aktif etmek istedim bu markaların çoğunun mu tarihi geçmiş yaw artı baskıların kötü çıkmasında baya etkili bi olay mı bu tarihi geçmiş boya kullanımı. Birde bu marka yerine bu makinaya uygun başka marka kaliteli boya satan firmalar nerden bulabiliriz internetten
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yıldızreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yıldızreklam

Eğitimci / Ankara

Alt 15-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba arkadaşım benden bulabilirsin reklammalzemeleri.com ulaşabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

nefronx(32)

Webmaster / Ankara

Alt 15-10-2009 #3
tmm ulaşalım da bunun ne kadar etkisivar tarihi geçmiş boya ??
Bu mesajdan alıntı yap
seyyyyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seyyyyah

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 15-10-2009 #4
nefronx kardeşim türkiyede techink markalı boyayı türkiyede birtek matkağıtçılık satıy.evet oda tarihi geçmiş boyaları satıyo.benim iş arkadaşım yarın ankaraya gelicek servise isterseniz sizinle buluşup bi görüşmee yapabilirler.özelden numaranızı yazarsanız size kim olduğumu ve nasıl yardımcı olucağımı söylerim.şimdiden kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

nefronx(32)

Webmaster / Ankara

Alt 16-10-2009 #5
Tarihi Geçmiş Boya hala sorumun cevabını alamadım tarihi geçmiş boya almak istemiyorum demek sitediğim bu tarihi geçmiş boyalar zararlı değil mi baskı için kalite konusunda renkler dağılmıomu kafalar tıkanma yapmıo mu SATIN ALMAK İSTEMİYORUM tekrar belirteyim
Bu mesajdan alıntı yap
Santana80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Santana80

Forumdan Uzaklaştırıldı

Eğitimci / İstanbul

Alt 18-10-2009 #6
Tarihi geçmiş boyanın dış mekanda kalıcılığı düşer,kafaları tıkar,filtreleri patlatır vs. vs.. vs..
böyle gider bu.
Bu mesajdan alıntı yap

nefronx(32)

Webmaster / Ankara

Alt 21-10-2009 #7
baskıda dağılır boya tutmaz vs.vs.. die gidio ve bunlar bilindiği halde satışına devam edilir bile bile alan varmıdır acabe merak ettim
Bu mesajdan alıntı yap
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 25-10-2009 #8
Alan çoook yeterki indirim olsun. Bak ötv indirimi oldu 150.000 araç satıldı. Benzin bindirimi oldu zarar fazlasıyla çıkarıldı.
Bu mesajdan alıntı yap
dutdut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dutdut

Baskıcı / Samsun

Alt 28-10-2009 #9
arkadaşım ürün satın alınırken bu ürünün son kullanma tarihi geçmiş diye uyarıldığı takdirde hiç kimsenin bu ürünü alacağını düşünmüyorum. ben şahsen almam. bu tarz ürün satışı resmen sahtekarlık.
Bu mesajdan alıntı yap