Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi

Web Tasarımı - Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar herkese ilk tasarımım düşüncelerinizi ve eksikliklerimi söylerseniz çok sevinirim Herkese hayırlı çalışmalar.. 1280x1024 çözünürlüğünde tasarladım...

ihsanutku isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ihsanutku(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar herkese ilk tasarımım düşüncelerinizi ve eksikliklerimi söylerseniz çok sevinirim Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi Herkese hayırlı çalışmalar..

1280x1024 çözünürlüğünde tasarladım Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar herkese ilk tasarımım düşüncelerinizi ve eksikliklerimi söylerseniz çok sevinirim Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi Herkese hayırlı çalışmalar..

Adreside veriyim canlı olarak girebilirsiniz Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi **********
1280x1024 çözünürlüğünde tasarladım Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi
birde ne güzel adrersi vereyim demişsiniz
siz web sitesi yapan zatı muhterem
bu forumun kuralarından haberdarmısınız?
Bu mesajdan alıntı yap

ihsanutku(27)

Alt 27-04-2009 #3
birde ne güzel adrersi vereyim demişsiniz
siz web sitesi yapan zatı muhterem
bu forumun kuralarından haberdarmısınız?
kusura bakmayın benim hatam :angel: sayfada görsel açıdan javascript kodları olduğu için göstermek istedim Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2009 #4
hımhımhım zemin tanıdık geldi....
Bu mesajdan alıntı yap

ihsanutku(27)

Alt 27-04-2009 #5
arkaplan ve renk seçimim çok sıradan belki ondan olabilir Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi
Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 27-04-2009 #6
Zeminin tanıdık gelmesi normal online olarakta yapılabilen ve bu sitedede kullanılan stripelar Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi

Arkadaşım siten çok düzensiz görünüyor.Hızlı menüdeki fonta verdiğin efekt kötü ve hizalama diye birşey yok.Detaylı bilgilerdeki yazıya sola hizalasan daha iyi olur.Son haberlerdeki shadow abartı.Genel olarak kötü.
Bu mesajdan alıntı yap

ihsanutku(27)

Alt 27-04-2009 #7
yorumunuz için teşekkür ederim Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi onun öyle gözüküyor olmasında etkili olan javascript kullandım otomatik gölge veriyor menülere tıklayınca içerik değişiyor Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi bakalım zamanla geliştiririz daha toyum Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi geliştireğim kendimi, neticede sosyal içerikli siteler yapmaya çalışıyorum belki kendimden başkalarınada bir gün yararım dokunur Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi çok teşekkür ederim ..
Bu mesajdan alıntı yap
Dexoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dexoy

Grafiker / Burdur

Alt 28-04-2009 #8
Meraklı olman güzel bişey.Sürekli tasarımlar yaparak,siteleri dolaşıp inceleyerek ve araştırarak kendini geliştirirsin.Ben ilk yapmaya başladığımdaki tasarımlarım olsada koysam buraya çok kötüydü ama yinede hiç isteğimi kaybetmedim ve kendimi geliştirdim.Grafikerlik güzel bir meslek ve evinde oturduğun yerden para kazanabilmek cidden çok hoş Tarihimizle ilgili hazırladığım web sitesi
Bu mesajdan alıntı yap