tarjet 3308+ makinem baskı yaparken duruyor

Dijital makineler - tarjet 3308+ makinem baskı yaparken duruyor ...

erhan_kapadokya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan_kapadokya

Grafiker / Nevşehir

Alt 19-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

starjet 3308+ makinem baskı yaparken duruyor ve işlem yapılmıyor.baskıyı yarıda bırakıyor herşeyi denedim yine aynı şey oluyor ne yapmam lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 19-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
starjet 3308+ makinem baskı yaparken duruyor ve işlem yapılmıyor.baskıyı yarıda bırakıyor herşeyi denedim yine aynı şey oluyor ne yapmam lazım.

öncelikle kolay gelsın makinanız baskı yaparken durduğu zaman menu ekranı kilitleniyormu ?
Bu mesajdan alıntı yap
erhan_kapadokya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erhan_kapadokya

Grafiker / Nevşehir

Alt 20-01-2010 #3
Menü ekranı kilitlenmiyor ama baskıya devam etmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
kryinfiniti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kryinfiniti

Bilg. Teknikeri / Antalya

Alt 22-01-2010 #4
Menü ekranı kilitlenmiyor ama baskıya devam etmiyor
kusura bakma sehir dışında servisteydim yeni geldim

3 çeşit klitlenme sorunu var bu tarz makinalarda o yuzden bana tam olarak ne yaptıgını söylersen daha iyi anlaşabiliriz

1 baskı yaparken kafa ortada kalır ve menu kıtlenir
2 baskı sırasında kafa cızık atarak durur ve sonra kafa sağ tarafa yanaşır menü ekranıda online modunda kalır
3 baskı sırasında baskı durur ve sankı makina yenı acılıyormuş gibi hareketler yapar

bunların herbiri başka sorunlarda olabilecek sorunlardır benım sızın anlatdıklarınızdan anladığım kadarıyla kanalın içindeki usb kablosunda sorun var

kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap