Taş Desinatörüyüm İş Arıyorum - İstanbul Avr.

Sonuçlanan İlanlar - Taş Desinatörüyüm İş Arıyorum - İstanbul Avr. ...

GhoStRoCkeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhoStRoCkeR

Desinatör / İstanbul

Alt 20-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. 3-4 yıldır taş dizaynı yapıyorum. Corel Draw - Photoshop - Illustrator - Indesign kullanabiliyorum. Lazer kesim aplike desen çizebiliyorum ve makinayıda kullanbiliyorum. Askerliğim biteli 4 ay oldu ve iş arıyorum. İlgilenenler ********* adresine mail atarsa veya buraya yazarsa memnun olurum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Taş Desinatörüyüm İş Arıyorum - İstanbul Avr. veya Taş Desinatörüyüm İş Arıyorum - İstanbul Avr.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

GhoStRoCkeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GhoStRoCkeR

Desinatör / İstanbul

Alt 29-12-2010 #3
ilan güncel
shadow_oktay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shadow_oktay

Desinatör / İstanbul

Alt 31-12-2010 #4
arkadaşım eğer hala iş arıyorsan ********* Erdeniz bey ile görüşmeni tavsiye ederim ben oktay ismimi verirsen yardımı olur sanarım