taş dizayna deneyimli desinatör aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - taş dizayna deneyimli desinatör aranıyor - İstanbul ...

eflhatun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eflhatun

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

taş dizayna deneyimli desinatör aranıyor

Program/Seviye: corel draw

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: taş dizayna deneyimli desinatör arıyoruz. Yerimiz merter savaş caddesindedir

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

taş dizayna deneyimli desinatör aranıyor - İstanbultaş dizayna deneyimli desinatör aranıyor - İstanbultaş dizayna deneyimli desinatör aranıyor - İstanbultaş dizayna deneyimli desinatör aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

eflhatun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eflhatun

Grafiker / İstanbul

deneyimli taş desinatörü - İstanbul

Alt 22-03-2013 #3
deneyimli taş desinatörü

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: 10 üzerinden değerlendirecek olursak
corel :9
photoshop: 8

İş deneyimi ve içeriği: emprime desinatörü, taş dizayn desinatörü, reklam grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: merterde bir imalat firmasında çalışmaktayım digital baskı ve taş dizayn desenleri hazırlıyorum. İşten ayrılmayı düşünüyorum. taş dizayn işinde 4senelik deneyimim var öncesinde emprime baskı desenleri çiziyordum. taş desinatörü olarak iş arıyorum emeğimin karşılığını verebilecek ve kıymet bilecek işverenler ararsa sevinirim

E-posta: *********

Telefon: *********