Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum .. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum .. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (iyi derece) Freehand Mx (iyi derece) İllustrator (iyi derece) Corel Draw (iyi derece) ...

emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop (iyi derece)
Freehand Mx (iyi derece)
İllustrator (iyi derece)
Corel Draw (iyi derece)

İş deneyimi ve içeriği: istenildiğin de cv gönderilecektir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: sitede çalışmalarım mevcuttur. daha fazla çalışmam görülmek istenirse portfolyomu göndereceğim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum .. - İstanbul - Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum .. - İstanbul ya da Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum .. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Tasarım ağırlıklı bir firmada çalışmak istiyorum .. - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sevincdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevincdesign

Matbaacı / İstanbul

Alt 13-06-2012 #3
selam merhabalar cv yollarmısın
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2012 #4
ilan geçerli değildir..