tasarım ajansı hakkında

Graficafe - tasarım ajansı hakkında ...

tasarım ajansı hakkında
enver_volkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enver_volkan

Webmaster / Yurtdışı

Dosya18

tasarım ajansı hakkında

Alt 09-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;

Ben bilgisayar grafik tasarım ve web yazılım alanında 8 yıllık bir geçmişe sahibim 2-3 iyi firmada bu alanda piştikten sonra kendi reklam ajansımı açmayı düşünüyorum. Bulunduğum il de yaptığım internet araştırması ve diğer araştırmalar neticesinde bu işi ciddi anlamda yapıp para kazanan 4-5 ajans var bunlarda bireysel açılmış yerler. Ben kendi reklam veya bilişim ajansı diyim önce web üzerinde yapacağım web sitesi ve reklamlar ile tanıtıp sonradan ofis boyutuna geçmeyi planlıyorum.

yapabileceğim işler olarak

web tasarım
web yazılım
katalog - broşür
facebook reklam ve tasarım
kartvizit - el ilanı
logo tasarım

şuanda çalıştığım firmalar reklam ve grafik - web tasarm firmaları olduğundan orada proje bazlı çalışıyorduk onları referans olarak gösteremiyorum...

sizce tam olarak nereden başlamalıyım??
web siteme nasıl referanslar koymalıyım?
sizlerin düşüncelerini bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları