tasarım çalışmalarınız nerelerde kullanılıyor?

Graficafe - tasarım çalışmalarınız nerelerde kullanılıyor? Sponsorlu Bağlantılar yaptığınız tasarımlar nerelerde kullanılıyor? raflarda,tezgahlarda,tabelalada,bilbordlarda..vs. nerelerde yapyıklarınız var? görsel olarakta yayınlayın. merak etmişimdir hep gördüğüm zaman bunu yapanı biliyorum demek isterim. örneğin; ben embi gıdaya üçgen yufka etiket ...

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 29-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaptığınız tasarımlar nerelerde kullanılıyor?
raflarda,tezgahlarda,tabelalada,bilbordlarda..vs. nerelerde yapyıklarınız var?
görsel olarakta yayınlayın.
merak etmişimdir hep gördüğüm zaman bunu yapanı biliyorum demek isterim.
örneğin; ben embi gıdaya üçgen yufka etiket tasarımı yaptım ve şuan heryerde kullanılıyor.
çalışmayı yayınlıycam yakında.:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

younus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

younus

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en çok tabela bez afış beledıyelerın tabı.bılbordlar logo afıs brosur aklına ne gelıyosa yapıyorum aa bunu yuus yapmıstır demek ıstoyosan tasarım çalışmalarınız nerelerde kullanılıyor? nerede oturuyosu onu bılmem lazım beledıyelerın cogu ıslerını bız yapıyoruz cunku
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-11-2008 #3
bu biraz reklam kokan bir konu olmuş, bunları yazmak mesele değil de forum kurallarını da gözardı etmemek lazım, müşterilerin ve markaların burada yayınlanmasında bir sakınca olup olmadığını yetkili arkadaşlar açıklayabilirse gönül rahatlığıyla cevap verebiliriz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismalariniz, çalışmalarınız, kullaniliyor, kullanılıyor, nerelerde, tasarim, tasarım