Tasarım ders ve imajlar hakkında

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Tasarım ders ve imajlar hakkında Sponsorlu Bağlantılar Arkadaslar bir broşür ya da katalog tasarımın bastan sona uygulamalı olarak adım adım anlatıldığı ders niteliğinde bir döküman arıyorum.Çok ihtiyacım var.Yardımcı olabilecek arkadas varsa minnettar olurum. Birde çalıştığımız ...

graphicer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer35

Webmaster / İstanbul

Alt 25-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaslar bir broşür ya da katalog tasarımın bastan sona uygulamalı olarak adım adım anlatıldığı ders niteliğinde bir döküman arıyorum.Çok ihtiyacım var.Yardımcı olabilecek arkadas varsa minnettar olurum.

Birde çalıştığımız dökümanın modunu cmyk şeklinde açtık ve 300 dpi.
Ben bu sayfa üzerine bir imaj alacağım zaman bu imajın modunu ve çözünürlüğünüde aynı şekilde değiştirmeli miyim?
teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

derux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derux(34)

Grafiker / Çorum

Alt 25-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hayır resimleri sürükleyerek bırakman yeterli. Bir çalışma yaparken önce kendine bi eskiz oluşturman daha mantıklı neyi nereye koyacağına karar vermelisin.Artı renkler hangi renkleri ne ağırlıkta kullanıcaksın.Ve elbette şablon nasıl bir şablon oluşturmalısın iyi düşün bi kaç defa deneyip bozman gerekecek.Ama kötü bi haberim var bunun bir sırası yok hepsini aynı anda götürmen lazım en iyi ihtimalde bi tek yazıları sonradan koyabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ders, hakkında, imajlar, tasarım