Tasarım Dilimleme

Fireworks - Tasarım Dilimleme ...

Tasarım Dilimleme
mavi_seyytan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavi_seyytan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Dosya22

Tasarım Dilimleme

Alt 04-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar fireworks te çizimini yapmış olduğum admin paneli tasarımın üzerindeki diğer işlemleri yapmak yani link vermek içerik alanı koymak için neler yapmalıyım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

Dilimledikten sonra dreamweaver e aktardım ve daha sonra neler yapmam gerekli o konuda yardmcı olursanız( style dosyası oluşturup css ile tanımlamam mı gerekir) yada başka ne olabilirse.

Tasarım Dilimleme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

x_files_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

x_files_x

Bilg. Teknikeri / Aksaray

Alt 13-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hotspot ile link vereceksin
Bu mesajdan alıntı yap
06designer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

06designer

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-02-2011 #3
Dilimledikten sonra dreamweaver da table kullanabilirsin fotoğrafları oraya çağırıp linki de hemen oradan verebilirsin zaten.Link vermek zaten açılan dreamweaver sayfasında görebilirsin azıcık kurcala.Table kullanırsan eğer yeniysen sadece resim ya da fotoğrafları koyaken arada beyaz bi kesiklik olabilir.Nereden yapılıyor hatırlamıyorum ama yine table özelliklerini karıştırırsan bulursun oradan.Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
oct-4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oct-4

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 23-02-2011 #4
evet o tablo beyazlığını yok etmen için yani ınternette tablonun görünmemesi için border=0 yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap