Tasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Tasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbul ...

Tasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbul
centrual isimli Üye şimdilik offline konumundadır

centrual

Webmaster / İstanbul

Alt 28-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker

Program/Seviye: Photoshop: Uzman
Lightroom: Düşük

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarım Elbiseler'den merhaba,

Butik e-ticaret sitesi olarak başladığımız yolda adım adım büyüyoruz ve sana ihtiyacımız var. Fotoğraf üzerinde dekupe yapmayı iyi biliyorsan, ayrıca e-ticaret sitemizin ihtiyacı olan banner, promosyon grafiklerini "ben yapabilirim" diyorsan bizimle hafta içi 09:30 - 18:00 arasında irtibata geçmelisin.

İş yerimiz, İstanbul Anadolu Yakası / Bostancı'dadır. Minibüs yolu üzerindedir.

E-posta:

Telefon: 0216 706 13 28
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbulTasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbulTasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbulTasarım Elbiseler E-Ticaret Sitesi İçin Fotoğraf Dekupe'de Uzman Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap