Tasarım fiyatları

Graficafe - Tasarım fiyatları Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, ben üniversite öğrencisiyim ve bulunduğum öğrenci topluluğum için afiş, el ilanı, vb tasarımları yapıyorum, yani amatörüm bu konularda. şimdi bir danışmanlık firması için afiş tasarımı yapacağım ama ...

Tasarım fiyatları

Tasarım fiyatları

Alt 11-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, ben üniversite öğrencisiyim ve bulunduğum öğrenci topluluğum için afiş, el ilanı, vb tasarımları yapıyorum, yani amatörüm bu konularda. şimdi bir danışmanlık firması için afiş tasarımı yapacağım ama piyasadaki fiyatları bilmiyorum. firma için bir afiş bir de el ilanı tasarımı yapacağım, bu tasarımlar için ne kadar teklif etmeliyim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Amatör olduğunuzdan bahsediyorsunuz. Yaptigınız çalışmayı kim değerlendircecek? İş verenin beğenisi yeterliyse, fiyat kısmınıda onlara bırakabilirsiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
PaSaLI_82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PaSaLI_82

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #3
kardeş amotörüm diyosun parada bahsediyosun ben çok bedava iş yaptım.. yanıma kar kalan öğrendiklerim oldu

hemen paraya geçmeni tavsiye etmem önce kendini kendine kanıtla..

yaptığın işi önce sen beğen sona başkasınının görüşelerine önem ver Tasarım fiyatları
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #4
kardeş amotörüm diyosun parada bahsediyosun ben çok bedava iş yaptım.. yanıma kar kalan öğrendiklerim oldu

hemen paraya geçmeni tavsiye etmem önce kendini kendine kanıtla..

yaptığın işi önce sen beğen sona başkasınının görüşelerine önem ver Tasarım fiyatları
katılıyorum ekleyecek birşeyde yok ve hla bazen dost işi yaparım ama herzamn değilTasarım fiyatları
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 17-03-2008 #5
Konuyu yanlış yere açmışsınız lütfen biraz daha dikkatli olalım
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afi, fiyat, tasarm