tasarım geliştirmek

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - tasarım geliştirmek ...

tasarım geliştirmek
dicaprioner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dicaprioner

Grafiker / İstanbul

tasarım geliştirmek

Alt 29-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar, grafik tasarım programlarını kullanıyorum. yardımınızı istediğim konu tasarım yeteneğimi nasıl geliştirebilirim. renk bilgisi, tibografi, vb. istediğim şey sanat tarzı çalışmalar üretebilmek. bir çalışmayı yaptığımda mesala renklerimin uyumlu olması, grafik objelerin uyumlu olması, değişik fikirler üretebilmek hep standart bilinmiş şeylerin dışına çıkabilmek vb. bu konuda önerileri olan veya bildiği bir kurs olan arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designer20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer20

Grafiker / Denizli

Alt 29-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kursla derslerle zaman kaybetme
benim tavsiyem gelecekde düşünüyosan o tarz bi tasarım ofisinde çalışabilirsin faydası olucakdır.
Tamamen kendini geliştirmekte bitiyor olay yeteneginde varsa zorlanmazsın saten çook öabuk tutunursun bu meslekte
Bu mesajdan alıntı yap
dicaprioner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dicaprioner

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2014 #3
ben zaten grafikerim ayrıyet ten iyi bir işim de var çalışıyorum. tasarımda yapıyorum. sadece sanat eğitimim yok. tasarım bilgim yok renk bilgim yok tamamen kendi görsel algıma dayanarak yapıyorum çalışmalarımı buda yeterli olmuyor malesef kendimi geliştirmek istiyorum. eğer bu dediklerimi öğrenebilirsem daha iyi işler yapabileceğime inanıyorum. fakat bunlar öyle internetten falanda öğrenilmiyor malesef. mesela kullandığım programda bilmediğim bir araç varsa açıp videosunu izliyor ve kavrayabiliyorum fakat renk bilgisi bu şekilde oturmuyor. orda daha faklı şeyler bilmek gerekiyor sanırım. işte bunları öğrenmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap