Tasarım Görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.

Sonuçlanan İlanlar - Tasarım Görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. ...

Tasarım Görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
c-none isimli Üye şimdilik offline konumundadır

c-none

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.

*GRAFİK TASARIM
* WEB TASARIM
* İLLUSTRASYON
* 2D ANİMASYON
* MOTİON GRAPHİCS

konularında kendimi yeterli buluyorum. İş tecrübesi ve ekstra gelir amaçlı freelance iş arıyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Tasarım Görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. veya Tasarım Görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hulyaimer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hulyaimer

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-01-2011 #3
İletişim bilginizi yazar mısınız?
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 09-11-2013 #4
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana aktif olmaması konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.