Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum

Photoshop - Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum Sponsorlu Bağlantılar 2- senedir kendi başıma photoshopla ilgileniyorum, ders videoları izliyorum bişeyler öğreniyorum ama bu şekilde kendimi fazla geliştiremiyorum. birileri beni yönlendirse şöyle bir çalışma yapmalısın dese ödevler verse çok ...

emrex42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrex42

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya24

Alt 14-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2- senedir kendi başıma photoshopla ilgileniyorum, ders videoları izliyorum bişeyler öğreniyorum ama bu şekilde kendimi fazla geliştiremiyorum. birileri beni yönlendirse şöyle bir çalışma yapmalısın dese ödevler verse çok güzel olur diye düşündüm. Çünkü kendi başıma bişey yapasım gelmiyor, yapcak bişey bulamıyorum...

Bana bu şekilde ödevler veren olur mu? Veya derdimi anladıysanız tavsiyeleriniz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forumda sorulan soruları takip edersen logo yapmak isteyenler, resmin üzerindeki yazıyı silmek isteyenler, örnek resimdeki efektleri uygulamak isteyen ve yapamayan arkadaşlar var O'nlara yardım edersen hem ödev olur, hem kendini gelişmek için vesile hem de bir hayır işlemiş olursun. Belki içlerinden biri içinden gelerek "Allah razı olsun" der yetmez mi? ...
Bu mesajdan alıntı yap
FUNDA FN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FUNDA FN

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 15-02-2012 #3
haydi hayal gücünü geliştir saksafon adında bir logo çalış.

1. ödevin bu .Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-02-2012 #4
2 yıldır photoshopla ne şekilde ilgileniyorsun? Photoshopu ne kadar biliyorsun? Neler yapabiliyorsun? Aşağıda ekleiğim çalışmalar gibi çalışmaların varmı? yaratıcımısın, hazırcımısın?

Bu mesajdan alıntı yap

emrex42

Alt 15-02-2012 #5
ZxxxE, önerilerin için teşekkürler, senin dediğin şekilde yapmaya çalışırım.
creedwar, Senin gösterdiklerin beni aşıyor Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum o kadar yaratıcı değilim biraz da hazırcıyım aslında şimdilik..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-02-2012 #6
ZxxxE, önerilerin için teşekkürler, senin dediğin şekilde yapmaya çalışırım.
creedwar, Senin gösterdiklerin beni aşıyor Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum o kadar yaratıcı değilim biraz da hazırcıyım aslında şimdilik..
O zaman 2 yıldır kendini geliştirmiyor olduğun yerde sayıyorsun demek Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum Tavsiyem ilgi alanın neyse tasarımlarında ona yönelmen. Müzikse müzik, poster, afiş çalışmaları, gündelik olaylar ise efektlerin uygulanabileceği güncel konular, gizemli şeylerden hoşlanıyorsan manipülasyonlara vb..alternatifleri çoğaltarak gidebiliriz.

Yaptığın çalışmalardan 1-2 eklersen en azından seni tanıma ve doğru yönlendirme yapma şansımız yüksek olur..

Yine de hobiyi kazanca dönüştürmek istiyorsan çalışmaya ve bolca araştırmaya devam.
Bu mesajdan alıntı yap

emrex42

Alt 17-02-2012 #7
Tavsiyelerin içi sağol Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum
2 yıldır uğraşıyorum ama ara ara Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Alt 17-02-2012 #8
ilk olarak bunu hobi olarak mı yoksa para kazanmak için mi yapıyorsunuz. Hobi ise kendinizi geliştirmeniz bunu istemenize bağlıdır. Yaparken sıkılıyorsanız başka bir hobi bulmalısınız.hobiler eğlenmek amacıyla yapılır genelde. Para kazanmak içinse, zaten öğrenmek için kendinizi zorlarsınız. Tavsiyem oturun başına bilgisayarın üstadların çalışmalarına bakın araştırın. onların derslerini inceleyin. Sonra başlayın çalışmaya. Öğrenmek istiyorsak bu süreç çok çabuk geçmez. zaman alır. bir çalışmanız 10 saat sürebilir. Yeter ki kararlı olun. http://psd.tutsplus.com/ ve envato sitelerinden bolca yardım alın. kolay gelsin Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #9
türkçe ders videolarından kaçın bu seni ilerletmez daha çok geriletir. yabancu sitelere bak brush ile neler yapılıyor çizgiden 3 boyutlu neler çıkıyor al saba bir site ve takip etmen gerekenler
planetphotoshop kelbytraining corey barker'ın tüm setleri
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2012 #10
2 yıldır photoshopla ne şekilde ilgileniyorsun? Photoshopu ne kadar biliyorsun? Neler yapabiliyorsun? Aşağıda ekleiğim çalışmalar gibi çalışmaların varmı? yaratıcımısın, hazırcımısın?

creedwar sen bu işte çok iyisin anlaşılan rica etsem derslerini hazırlayabilir misin Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum hem bizde senden bişeler kapmış oluruz dimi Tasarım için Sorumluluk Almak İstiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları