Tasarım İmzası

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Tasarım İmzası ...

Tasarım İmzası
mami214 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mami214(31)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Tasarım İmzası

Alt 14-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben kendi yaptığım tasarımlarıma yani photoshop çalışmamalarıma v.b. içeriklerime bir imza koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim forum sayfalarındaki imzalardan söz etmiyorum logo gibi sabit kalıcak ve benim yaptığım her çalışmama koya bileceğim bir imza. Bunu nasıl koyacağım değil fakrlı ve net bir tasarım yapmak istiyorum bu konuda yardımlarınız ve bilgileriniz lazım photoshop konusuda falza bilgim yok o yüzden falza karışık olmayan açıklmalar daha etkili olucaktır. şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshop ta yapmayın o zaman...vektörel bir programda kendiniz için bir logo tasarlayın ve çalışmalarınızın bir köşesine bunu kondurun..
Bu mesajdan alıntı yap
humanistyamyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

humanistyamyam

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2010 #3
arkadaşlar ben kendi yaptığım tasarımlarıma yani photoshop çalışmamalarıma v.b. içeriklerime bir imza koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim forum sayfalarındaki imzalardan söz etmiyorum logo gibi sabit kalıcak ve benim yaptığım her çalışmama koya bileceğim bir imza. Bunu nasıl koyacağım değil fakrlı ve net bir tasarım yapmak istiyorum bu konuda yardımlarınız ve bilgileriniz lazım photoshop konusuda falza bilgim yok o yüzden falza karışık olmayan açıklmalar daha etkili olucaktır. şimdiden teşekkür ederim.
corel başlangıç olabilir photoshopda daha çok zorlanırsın ama hepdende vazgeçme oda lazım Tasarım İmzası
Bu mesajdan alıntı yap
narsist. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

narsist.

Öğrenci (Diğer) / Nevşehir

Alt 16-01-2010 #4
ben şahsel brush olarak bir imza yaptım kendime ve brush panelini açınca direk karşıma çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap
mami214 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mami214(31)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 18-01-2010 #5
corel ve diğer vektörel programlar hakkında pek bilgim yok corelde photoshop gibimi kullanılıyor kullanım mantığı aynımı corel'i araştırmaya vaktim olmadı kısa ve özet bir bilgi verebilen olursa çok makbule geçer.
Bu mesajdan alıntı yap