tasarım kursu faydalımı

Kantin - tasarım kursu faydalımı ...

tasarım kursu faydalımı

tasarım kursu faydalımı

Alt 08-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik tasarımı kursa giderek ne derece öğrenebilirim.öneriniz olabilirmi?yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

AnıL Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnıL Karahan

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu tamamen kuruluşa bağlı öğretmenlerınız ve size öğretim göstericek şirket disiplinli ve profesyonelse çok faydası olucaktır ders aldığınız program üstünden sektöre bile atılabilirsiniztasarım kursu faydalımı
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-07-2008 #3
bu tamamen kuruluşa bağlı öğretmenlerınız ve size öğretim göstericek şirket disiplinli ve profesyonelse çok faydası olucaktır ders aldığınız program üstünden sektöre bile atılabilirsiniztasarım kursu faydalımı
katılıyorum. sadece bazı şeyler eklemek istiyorum. kurslar bize sadece her programmı menü paleti öğretiyorlar, bazı uygulamalar. ama tasarım yapması hayal gücü kullanması o sizin içinizde olacak...
Bu mesajdan alıntı yap
AnıL Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnıL Karahan

Grafiker / İzmir

Alt 08-07-2008 #4
tabi yetenek en önemlisi tasarım kursu faydalımı
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-07-2008 #5
teşekkürler yorumlarınız için.benim çok yoğun bi hayal gücüm var ama teknik bilgim çok zayıf.bu arada izmirliyim ve desem kurslarına gitmeyi düşünüyorum.bu konudada yorum yaparsanız çok mutlu olurum.teşekkürler şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 09-07-2008 #6
konunuz kantin böölümüne taşınmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
öslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

öslem

Bilg. Teknikeri / İstanbul

merhaba

Alt 09-07-2008 #7
[FONT="Comic Sans MS"][/FONT]arkadaşlar merhaba.istanbuldayım.grafik eğitimi için kurs arıyorum.sizlerin tavsiye ettiği yerler varsa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-07-2008 #8
Türkiyede "Grafik Tasarım Kursu" diye bir şey yoktur.
Grafik Tasarım öğretiyorum diye yalan söyleyen, (ciddi paralar karşılında) grafik tasarım programlarını öğreten kurumlar vardır.
•Grafik Tasarım= Kurs programında öğrenilebilecek kadar dar bir alan değildir.
• Grafik Tasarım= Sadece program öğrenmek demek değildir.
• Grafik Tasarım= Özel yetenek isteyen (geliştirlebilir ve öğrenilebilir) özel bir meslek alanıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 09-07-2008 #9
tasarım kursuna bende gittim sadece neyin ne olduğunu gösteriyorlar öğretiyolar tasarım işi sana kalıyor yani sen ne kadar o işi öğrensende hayal gücünle yine başbaşa kalıyorsun nede olsa tasarım özgürlüktür...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-07-2008 #10
haklısınız arkadaşlar ben zaten teknik bilgi için gitcem bu kursa.gerisi bana kalmış tabikide.ve şunuda söyleyeyim hiç bir işte kendini geliştirmediğin sürece başarı sahibi olamazsın.yeniliklere açık olmak ve her gün başka bişey öğrenerek bilgi dağarcığını süslemektir kendini geliştirmek.her zaman öğrenilmesi gereken eksik bişeyler vardır.ama tüm bu bilgileri oturtacak bi temel lazım.işte benim istediğim bu.temel sağlam olmazsa üzerine koyacağın bilgiler oturmayabilir.bilmem anlatabildimmi.teşekkürler konuya katılımınız için arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
faydalımı, kursu, tasarım