Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek)

Sonuçlanan İlanlar - Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) Sponsorlu Bağlantılar Web site Tasarımı "Siteniz için Css kodlama sistemi ile Tasarım yapılır ücretlendirmelerimiz sayfa yasısına ve sitede istenen tasarımın özelligine göre değişmektedir..." Vbulletin Tema Tasarımı "Vbulletın tabanlı sitenize tema ...

St.ONe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

St.ONe

Uşşaki

Webmaster / İstanbul

Alt 02-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Web site Tasarımı

"Siteniz için Css kodlama sistemi ile Tasarım yapılır ücretlendirmelerimiz sayfa yasısına ve sitede istenen tasarımın özelligine göre değişmektedir..."

Vbulletin Tema Tasarımı

"Vbulletın tabanlı sitenize tema tasarımları yapılır ve uygun fiyatlarla kodlanır yine istenen tasarıma göre fiyatlarımız uygulanmakatadır..."

Wordpress Sayfa Tasarımı

"Wordpress sayfalarınıza tasarım uygulanır ve ücretler tasarımın kapsamına göre belirlenir..."

Logo & Banner | Vektörel cizim yapılır.

"cizimlerin zrluklarına göre 30 ytl ıle 100 ytl arası değişmektedir...."

İlgilenenler pm ile başvurabilirler

vbulletin tema -

-
Yaptığım temaların örnekleri görmek istiyen bana özel mesaj ile bildirirse adresleri kendilerine verebilirim...
-

birkaç 3d çalışmam

Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) "uvb logosu 2d"
Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) "kendi logom 3D"

Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) "logomun 2d hali"

walpaper çalışmam

web site olarak tek başıma komple bişi yapmadım daha ama courtierstone.net anasayfa tasarımını css cevirmek kolay tasarım olarak onu gösterebilirim tek başıma yaptıgım..

hkalisesi.k12.tr lisesinin tasarımını yaptım kodlamayı başka bir arkadasım yaptı Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) hkalisesi tasarım olarak daha guzel taslaklar vardı fakat onlar başka bir lisenin tasarımınna yakın bısı ıstedıler bende onu yaptım..Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) bilirsiniz okul müdürleri ile ugrasmak zordur..

ayrıca marmara.edu.tr header tasarımları yapmaktayım

örnek

"Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek)" su an yapım asamasında olan tasarımlarım var...Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) bir wordpress birde marmara üniversitesi fakülte tasarımı onlar yayına gırınce gorebılırsınız.Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek)

marmara üniversitesi web gurubunda da tasrım yaptaktayım 2 tasarımcıyız anasayfa tasarımını o kaptı Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek) bense fakülter Tasarım Merkezi Tasarım Yapılır (bos vakıtlerı degerlendırmek)

marmar ünivde çalıştıgıma daır belge
Personel

Nedim TAS
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tasarm merkezi