Tasarım no:2 K.T.No:1

Kartvizit Tasarımları - Tasarım no:2 K.T.No:1 ...

kaosriyate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaosriyate

Bilg. Teknikeri / Konya

Dosya19

Alt 27-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2'inci tasarımım ilk kartvizit tasarımım. ustalardan yorumlarını + ve - leri bekliyorum.

[IMG]Tasarım no:2 K.T.No:1 Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 27-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle gerçek bir yenibaşlayan olduğunuzu üstteki çalışmayla ispatladığınız ve olmazsa olmazı atlamadığınız için tebrik ederim Tasarım no:2 K.T.No:1
Ve arkasından o klişe uyarıyı yapıyorum ki seremoni tamamlansın, kenarlardan uzak dur, en az 3 mm içeri yaklaş, kesim payını hesap et ...

Yerinizde olsam Karatay / KONYA'yı ayrı yazman adres sonlarına ekler, onun yerine web adresini yazardım tek başına oraya.

Geri kalanı ilk için hiç fena değil, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kaosriyate isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaosriyate

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 27-04-2012 #3
Öncelikle gerçek bir yenibaşlayan olduğunuzu üstteki çalışmayla ispatladığınız ve olmazsa olmazı atlamadığınız için tebrik ederim Tasarım no:2 K.T.No:1
tecrübe edinilmiş şeyleri tekrar tecrübe edinmek kadar büyük salaklık yoktur Tasarım no:2 K.T.No:1

açıklarsan sevinirim Tasarım no:2 K.T.No:1 yani olmazsa olma nedir mesela? neden tebrik edildimTasarım no:2 K.T.No:1

[quote=Ve arkasından o klişe uyarıyı yapıyorum ki seremoni tamamlansın, kenarlardan uzak dur, en az 3 mm içeri yaklaş, kesim payını hesap et ...

Yerinizde olsam Karatay / KONYA'yı ayrı yazman adres sonlarına ekler, onun yerine web adresini yazardım tek başına oraya.

Geri kalanı ilk için hiç fena değil, kolay gelsin.[/QUOTE]

uyarıların, nasihatların ve övgün için teşekkür ederimTasarım no:2 K.T.No:1
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 27-04-2012 #4
tecrübe edinilmiş şeyleri tekrar tecrübe edinmek kadar büyük salaklık yoktur Tasarım no:2 K.T.No:1

açıklarsan sevinirim Tasarım no:2 K.T.No:1 yani olmazsa olma nedir mesela? neden tebrik edildimTasarım no:2 K.T.No:1

uyarıların, nasihatların ve övgün için teşekkür ederimTasarım no:2 K.T.No:1
Olmazsa olmazdan kastım yeni başlayanların tasarımlarda, özellikle de kartvititlerde alanı hoyratça kullanıp kenarlara nerdeyse sıfır çalışmasıydı. Zamanında çoğumuz yaptık, ilk uyarıları ya da dersimizi aldık.
Yenilerin çoğu da yapacak bunu, tabi eğitimini, bilgisini alıp, iyi araştırıp doğrusunu yapanlar hariç.

Biraz espriyle karışık yaklaşmak istedim, zaten mesajda anlaşılmış Tasarım no:2 K.T.No:1
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap