tasarım programınız nedir?

Folyo kesim - tasarım programınız nedir? Sponsorlu Bağlantılar merhabalar bu işte yeni sayılırım arkadaşlar. yazı fontlarını logoları hangi programlarda çiziyorsunuz. mesela bir firmanın logosunu ismini keserken çizimi hangi programlarda yapıyorsunuz. ben şu an amatörce uğraşıyorum graphtec ...

akandilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akandilli

Hiç Biri / Hatay

Dosya16

Alt 24-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar bu işte yeni sayılırım arkadaşlar. yazı fontlarını logoları hangi programlarda çiziyorsunuz. mesela bir firmanın logosunu ismini keserken çizimi hangi programlarda yapıyorsunuz. ben şu an amatörce uğraşıyorum graphtec craft robo var silhoutte studio ile bişeler yapıyorum fakat logoları çıkartmam çok zor oluyor. yardımcı olabilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asiprensasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asiprensasi

Grafiker / Ankara

Alt 28-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
plotterler genelde EPS formatında kaydettiğin bütün vektörelleri keserler, ve plotterlerın hemen hemen hepsi corel draw desteklidir, yani corel draw yüklemelisiniz, amatör uğraşıyorum diyorsunuz az biraz zordur tasarım programınız nedir? inşallah çözersiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
akandilli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akandilli

Hiç Biri / Hatay

Alt 30-09-2012 #3
cevabınız için teşekkürler kurdum zaten tasarım programınız nedir? çözmeye çalışıyorum auto cad bilgim azda olsa var zaten. takıldığım yerlerde gene yardımlarınızı isterim.
teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 30-09-2012 #4
Piyasadaki logoların birçoğu eps, ai yada cdr formatındadır.Bunların herhangi birisi ile düzenleme yaparak eps yada ai olarak kaydedersiniz ve kesim yapabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap