tasarım

Temel Tasarım İlkeleri - tasarım ...

tasarım
degerlim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

degerlim

Grafiker / İstanbul

tasarım

Alt 12-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

meraba arkadaşlar ben grafiker.net'e yeni üye oldum.Grafikerim burdan ve sizlerden bi çok farklı şeyler ögrenebilecegimi düşünüyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı acaba...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mervehan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervehan(27)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar, öncelikle hoşgeldin bende yeni sayılırım ama sitede hemen hemen her konuda yeterince bilgiler mevcut zatentasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 12-12-2012 #3
meraba arkadaşlar ben grafiker.net'e yeni üye oldum.Grafikerim burdan ve sizlerden bi çok farklı şeyler ögrenebilecegimi düşünüyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilecek birileri varmı acaba...
Ne gibi bir yardım ? sorun problem vs. durumlarınız varsa gerekli kategorilerde konu açıp arkadaşlarımızın bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.
Hoşgeldiniz bu arada
Bu mesajdan alıntı yap

degerlim

Grafiker / İstanbul

tasarım

Alt 13-12-2012 #4
teşekür ederim ama herşeyi ögrenmek istiyorum.Dediğim gibi yeni üye oldugum için pek sitenizi bilmiyorum.Aynı zamnda çalıştıgım için pek vaktim kalmıyo.Nerden başlamam gerekiyo nasıl ögrenebilirim bu konu hakkında kısa ve öz bilgiler istiyorum.Şimdiden teşekür ederim ilgilendiginiz için Hoşçakalın...
Bu mesajdan alıntı yap

degerlim

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2012 #5
teşekür ederim.Umarım en kısa zamanda ögrenirimtasarım)
Bu mesajdan alıntı yap

degerlim

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2012 #6
teşekür ederim mervehan.Umarım en kısa zamanda ögrenirim
Bu mesajdan alıntı yap