tasarım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - tasarım ...

tasarım
delican1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delican1

Öğrenci (Grafik) / Tokat

tasarım

Alt 25-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yeniden bir daha yaptım yorumlarınızı ve vektörel zemin yardımı bekliyorum şimdiden teşekkürlertasarım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

delican1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delican1

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 26-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yorum yapacak kimse yokmuuu???
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 26-10-2009 #3
Ben varım.Neden 4 text düzken 1 i yamuk.Ve o en alttaki vektörler gitmiş mi sence?
Bi arkadaşın kurumsal kimlik çalışmasında görmüştüm sanki pişti oldunuz sanırım tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2009 #4
Zeminden ziyade görselleriniz havada uçuşuyormuş gibi.Düzenli bir şekilde yerleştirip perspektifini ayarlasanız daha iyi olur hem çok karmakarışık ve göz yorucu duruyor.Alttaki desenler bence sayfaya uymamış.Sitedeki çalışmaları incelerseniz daha iyi şeyler çıkartabilirsiniz.
İyi çalışmalar tasarım.
Bu mesajdan alıntı yap
halilkayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilkayrak(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2009 #5
"Sürkeli" "SÜREKLİ" olucak.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
altankzn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

altankzn

Grafiker / Antalya

Alt 27-10-2009 #6
Makinalar içinde renk ayrımı aparsanız hoş durur bence çekici olması gerekirken itici bi havasi var makinaların diğer yorumlara katılıyorum kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap