Tasarım ve Çizim -Freelance - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Tasarım ve Çizim -Freelance - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Tasarım ve Çizim -Freelance Şehir: Eskişehir Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: CorelDraw -iyi Adobe Photoshop -iyi İş deneyimi ve içeriği: İdo Ajans - Grafiker 26 Ajans ...

szrakbsci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

szrakbsci

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 12-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım ve Çizim -Freelance

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: CorelDraw -iyi
Adobe Photoshop -iyi

İş deneyimi ve içeriği: İdo Ajans - Grafiker
26 Ajans - Grafiker

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: sezerakbas.wix.com/portfolio

İşle ilgili açıklama: Merhabalar,
Anadolu Üniversitesi Güzel sanatlar fakültesi-Grafik öğrencisiyim.
Son olarak bir ajansa bağlı çalışıyordum fakat özel sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım.
Ayrıca hem okuyup hemde bir yere bağlı çalışmak zor o yüzden eğitim masraflarımı freelance tasarım ve çizim işlerini yaparak sürdürmeyi düşünüyorum.

E-posta:

Telefon: 0531 292 30 48
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Tasarım ve Çizim -Freelance - Türkiye GeneliTasarım ve Çizim -Freelance - Türkiye GeneliTasarım ve Çizim -Freelance - Türkiye GeneliTasarım ve Çizim -Freelance - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap