Tasarım ve konstrüksiyon mu ? Makine resmi ve konstrüksiyon mu ?

Kantin - Tasarım ve konstrüksiyon mu ? Makine resmi ve konstrüksiyon mu ? Sponsorlu Bağlantılar hangisini tercih etsem daha avantajlı olurum yardımcı olurmusunuz lütfen 3D model cizebilrm AutoCad ve 3Ds Maxkullanıyorum ilerde tasarımdan ve cizimden hayatımı kazanmak istiyorum ve sanayi degilde daha cok ...

3Dreamer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3Dreamer

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 16-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

hangisini tercih etsem daha avantajlı olurum yardımcı olurmusunuz lütfen
3D model cizebilrm
AutoCad ve 3Ds Maxkullanıyorum ilerde tasarımdan ve cizimden hayatımı kazanmak istiyorum ve sanayi degilde daha cok mimari vb. inşaat sektöründe cizim yapmak istiyorum.
Say1den sınava gircem meslek lisesi veri tabanı bölüöüyüm bölümüyüm tasarım ve konstürksiyondüsünüyorum hızımı alamazsam belki bilgsayr öğretmenligi kazanırım Tasarım ve konstrüksiyon mu ? Makine resmi ve konstrüksiyon mu ?+ bu bölümlerden sınavları falan varmı bilmiyorum ama herangi bir mühendislige vea baska bölüme gecis yapabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

qo_kHan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qo_kHan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 25-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliğinde okumaktayım. makine resim ve konstrüksiyon ile aynı bölüm bi fark yok. ağırlıklı olarak autocad ve solidworks kullanılıo bu bölümlerde inşaat sektöründe çalışman zor görünüo. autocad ve 3D max ortak programlar olablir ama farklı amaçlar için kullanılıo. bizim işimz hertürlü makine, makine parçası çizimi ve tasarımı. bence inşaat sektörü için yanlış bölüm düşünüosn...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
konstruksiyon, makine, resmi, tasarim