tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği...

Kantin - tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği... ...

qo_kHan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qo_kHan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 27-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben bu sene düzce üni. tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği bölümünü kazandım. sitenizden ne şekilde faydalanabilirim acaba, umarım doğru yerdeyimdir :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
doru yerdesin emin ol bende çok istiyodm ama olmadı işte aslında ben şansımı bile denemedm tebrik ediyorm seni.bu sitedeki çalışmaları yorumları iyi takip et eminim sana çok katkısı olucak.
Bu mesajdan alıntı yap

qo_kHan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 28-08-2008 #3
inşallah dediğin gibi olur. artık burdayım zaten takip ediyorum tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #4
Bence de çok doğru bir yerdesin baktığın her tasarımı kafanda yorumla değerlendir zaman geçtikçe farkediceksin ki sen herkesin baktığından daha farklı bakıyorsun tasarımlara yani zamanla tasarımcı gözünü açıyorsun.Bu hocamın bana tavsiyesiydi seninle de bunu paylaşmak istedim bana çok şey kattı.yolun açık olsun başarılartasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği...
Bu mesajdan alıntı yap

qo_kHan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 29-08-2008 #5
Bence de çok doğru bir yerdesin baktığın her tasarımı kafanda yorumla değerlendir zaman geçtikçe farkediceksin ki sen herkesin baktığından daha farklı bakıyorsun tasarımlara yani zamanla tasarımcı gözünü açıyorsun.Bu hocamın bana tavsiyesiydi seninle de bunu paylaşmak istedim bana çok şey kattı.yolun açık olsun başarılartasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği...
paylaştığın için teşekkürler, dikkate alıcam dediklerini tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2008 #6
nedemek tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği...
Bu mesajdan alıntı yap
nht23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nht23

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

Alt 06-06-2009 #7
arkadaslar bu meslege yerlesmek ıcın aöbp puanımız 0,3 mü yoksa 0,8 le mi carpılacak..

meslek lisesi ögrencisi degilim..
Bu mesajdan alıntı yap
joygirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joygirl

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

merhabalar ben yeni üyeyim

Alt 15-06-2009 #8
2009 össye girdim puanımı hesapladım 310 say1 tasarım ve konrüksiyon ögretmenligi 285 marmara üniv. puanım tutuyor tercih vermek istiyorum fakat beni bilgilendirebilcek biri var mı acaba yani bu işi yapan ,okuyan ya da bilen kişi ?? ????
adım merve cevaplarınızı bekliyecegim
Bu mesajdan alıntı yap
joygirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

joygirl

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-06-2009 #9
kimse yok yani öylemi?
Bu mesajdan alıntı yap

qo_kHan

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 24-06-2009 #10
2009 össye girdim puanımı hesapladım 310 say1 tasarım ve konrüksiyon ögretmenligi 285 marmara üniv. puanım tutuyor tercih vermek istiyorum fakat beni bilgilendirebilcek biri var mı acaba yani bu işi yapan ,okuyan ya da bilen kişi ?? ????
adım merve cevaplarınızı bekliyecegim
ben 2008 de girdim bu bölüme, puanım 317 idi ama marmara olmadı. eğer tercih ederseniz düzce kesin olur. okul puanınız 0.3 ile çarpılacak yani bayağı bi düşücek...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
konstrüksiyon, tasarım, öğretmenliği